CZTERY TRIKI, KTÓRE SPOWODUJĄ, ŻE TWÓJ MĘŻCZYZNA POKOCHA WALENTYNKI

By on Luty 10, 2014

Każda okazja jest dobra, by celebrować romantyzm i dodać związkowi nuty pikanterii. A Walentynki nadają się do tego po prostu idealnie! Kolacja przy świecach, romantyczny film, seksowna bielizna. Czego więcej chcieć?  I tu pojawia się jeden problem – naburmuszony mężczyzna, który uważa, że Walentynki to fanaberia.

1619275_10152270233980802_552812801_n

 

1. Idealny prezent
Pierwszy podstawowy błąd, który popełniają kobiety, to nieodpowiedni prezent. Romantyczne podarunki są dla Ciebie ważne, ale jak pokazują badania 20% panów chciałoby dostać bilet na jakieś ważne wydarzenie sportowe, a aż dla 70%…. seks jest wystarczającym prezentem.

2. Romantyczny film – według niego
Kolejny powód, dla którego mężczyźni nie znoszą Walentynek, to komedie romantyczne i klasyczne romanse. Jest na to prosty sposób – podzielcie się zadaniami – Ty wybierz restaurację, a jemu pozwól wybrać film. Oczywiście musisz być gotowa na to, że w Walentynki obejrzycie komedię z Willem Ferrellem.

3. Przez żołądek do serca
Najważniejszy (no może drugi w kolejności) powód, dla którego Twój mężczyzna pokocha Walentynki, to okazja do zjedzenia wyjątkowej kolacji. A jeśli chcesz połączyć prezent dla niego z prezentem dla siebie, wybierzcie się na sushi! Sushi to nie tylko pyszny i zdrowy posiłek, ale również afrodyzjak. A żeby jeszcze bardziej podgrzać atmosferę w sypialni, możesz udać się do sieci Koku Sushi, gdzie zamawiając kolację w walentynkowy weekend, otrzymasz w prezencie figi marki Kinga.

4. Uruchom zmysły
Pamiętaj, że mężczyźni to wzrokowcy. Ubierz seksowną bieliznę, włącz muzykę i uwolnij wyobraźnię! Postaraj się, aby ta noc zapadła mu na długo w pamięci, a w przyszłym roku sam będzie odliczał dni do Walentynek.

Więcej informacji: www.kinga.com.pl

3 Comments

 1. John Jefferson Caine

  13/02/2014 at 18:24

  Racja w pkt drugim powinien być Chuck Norris. Jeżeli jednak same się nie lękacie to myślę, że film: „Życie Adeli” mimo iż dramat romantyczny przypadnie i Waszym partnerom do gustu.

 2. Tomek

  13/02/2014 at 08:52

  Kłóciłbym się z punktem drugim, ale czego nie robi się dla ukochanej…

 3. John Jefferson Caine

  11/02/2014 at 07:03

  Kobieta powinna być radosna i emanująca szczęściem ot cała tajemnica.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *