KONKURS CHANGE – ZOSTAŃ MODELKĄ NA JEDEN DZIEŃ

By on Maj 26, 2015

Marka CHANGE coraz śmielej wkracza na polski rynek. Dotychczas swoje sklepy firmowe miała w Łodzi – w Manufakturze oraz CH Port Łódź, a także w Ptak Outlet w Rzgowie. Na przełomie kwietnia i maja powstało kolejnych dziewiętnaście na terenie całej Polski. Ponadto, we wrześniu marka będzie świętować otwarcie 200 salonu na świecie! W związku z dynamicznym rozwojem, marka przygotowała niespodziankę – konkurs, w którym główną nagrodą jest udział w międzynarodowej kampanii.

W salonach CHANGE Lingerie można znaleźć bieliznę, która podkreśla kobiece kształty i sprawia,
że panie czują się komfortowo niezależnie od rozmiaru. Szeroka paleta rozmiarów biustonoszy
w obwodach od 60 do 100 i miseczkach A-K oraz porady profesjonalnych brafitterek pomagają kobietom na całym świecie idealnie dobrać bieliznę. Z okazji otwarcia 200 salonu, CHANGE organizuje konkurs, którego laureatki z 12 krajów wezmą udział  w międzynarodowej kampanii promocyjnej. Polska też będzie mieć swoją reprezentantkę – jak nią zostać?

Zasady konkursu „Chwile z Change”

Konkurs na modelkę CHANGE LingerieLaureatkę poznamy 12 czerwca, a sesja zdjęciowa odbędzie się 25-26 czerwca w Danii.

W imieniu marki CHANGE – zapraszamy do udziału w konkursie. Trzymamy kciuki, żeby Polka stała się twarzą kampanii :)

3 Comments

 1. iza

  29/06/2015 at 07:48

  No i ciekawe jak poszło naszej Polce :)

 2. aneta

  12/06/2015 at 07:04

  I to jest super szansa dla naszych dziewczyn. Na fali „Top Model” każda dziewczyna chce być modelką, ale nie zawsze zabiera się za to w odpowiedni sposób (np. nieodpowiednie zdjęcia). Mam nadzieję, że będzie wiecej takich inicjatyw, będą prawdziwe kobiety a nie zretuszowane modelki.

 3. irene

  27/05/2015 at 07:42

  To super, że firmy bieliźniane szukają prawdziwych, naturalnych kobiet. Mam nadzieję, że ta tendencja się utrzyma jak najdłużej :)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *