NATURANA WSPÓŁPRACUJE Z PAOLO GALETTO

By on Październik 31, 2014

Świat mody coraz śmielej angażuje się w branżę bieliźnianą. Również producenci bielizny korzystają z trendów dyktowanych przez fashionistów. Ważne jest już nie tylko co mamy na sobie, ale również to co znajduje się pod ubraniem. Wpływy projektantów można było już zauważyć w pończosznictwie (Patrizia Gucci for Marilyn) czy bieliźnie sportowej (najnowsza propozycja Alexandra Wanga dla H&M). Teraz przyszedł czas na markę Cybele i bieliznę nocną.

Cybele to podmarka Naturany, która specjalizuje się w bieliźnie i odzieży nocnej. Produkty wykonane z najlepszych surowców cieszą się popularnością i zaufaniem klientek na całym świecie. W nadchodzącym sezonie marka przygotowała nie lada gratkę!

Przy współpracy z Paolo Galetto (jego prace publikował Vogue Italia) powstała niezwykła linia Cybele Fashion. Opiera się ona na portretach wykonanych akwarelami, dzięki czemu jest jedyna w swoim rodzaju. Poniżej można obejrzeć pierwsze wzory.

 

3 Comments

 1. Camalia

  08/07/2015 at 14:37

  Witam posiadam wszystkie cztery prezentowane komplety prezentowane na stronie. Są bardzo wygodne i przewiewne.
  W Poznaniu możliwy jest zakup ów kolekcji w bardziej ekskluzywnych salonach z bielizną koszt kompletu jest średnio od 170 – 220 zł ( cena zależna od miejsca jak i miasta – pn. w Kaliszu ów komplety są po 170zl )

 2. kamila

  21/11/2014 at 11:52

  I to jest prawdziwa sztuka przez duże S.

 3. stefan

  04/11/2014 at 21:23

  Szkoda, że nie ma podstawowych informacji o tym gdzie kupić, za ile i co to za materiały… Ale ciekawa propozycja i z pewnością wole kupić coś takiego niż z sieciówki pseudo fashion.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *