NOWOŚĆ OD GATTY – RAJSTOPY Z EFEKTEM BB CREAM

By on Luty 27, 2015

Po zimie, gdy tylko zrobi się cieplej, wiele kobiet wyjmuje z szafy ukochane spódnice i sukienki. Co jednak zrobić, gdy nasze nogi, narażone zimą na mróz i wiatr, nie wyglądają idealnie? Gdy na skórze pojawiają się pajączki, zaczerwienienia, znamiona? Gatta znalazła odpowiedź na ten problem! Najnowszy produkt marki to innowacyjne rajstopy BB creme effect, które kryją drobne niedoskonałości skóry i sprawiają, że nogi zaledwie w 15 sekund prezentują się perfekcyjnie.

BB-effect_logo

Wraz z początkiem wiosny marka wprowadza absolutną nowość: rajstopy z efektem kremu BB, który jest prawdziwym hitem! To działanie kosmetyków BB stało się inspiracją do stworzenia rajstop funkcyjnych Gatta. Najnowsze rajstopy Gatta BB creme effect inspirowane są popularnymi kremami. Rajstopy kryją drobne niedoskonałości skóry i nadają nogom naturalny, rozświetlony wygląd! Wykonane są z cienkiej przędzy poliamidowej z połyskiem BRITE, która tworzy na rajstopie strukturę załamującą światło. Tak uzyskana powierzchnia daje efekt nałożenia lekkiego fluidu, dzięki czemu drobne mankamenty skóry przestają być widoczne. Nogi zyskują naturalny koloryt, a charakterystyczny lekki połysk rajstop pięknie podkreśla ich kształt, rozświetlając i wyszczuplając je optycznie.

Gatta-BB-creme-effect

Rajstopy Gatta BB creme effect to idealne rozwiązanie dla miłośniczek spódnic i sukienek, które chcą mieć doskonałe nogi tuż po zimie. Rajstopy nie tylko podkreślą kształt nóg, ale dzięki barwie zbliżonej do naturalnego kolorytu skóry oraz specjalnej przędzy idealnie ujednolicą kolory skóry i sprawią, że niedoskonałości przestaną być widoczne. To must have nadchodzącej wiosny!

4 Comments

 1. kolorowenogi.pl

  05/04/2015 at 14:09

  Pełna recenzja tych rajstop jest u nas :) http://kolorowenogi.pl/frajerka/

 2. Emma

  31/03/2015 at 07:24

  Chwyt marketingowy! Sprawdziłam skład. Bzdura jakich mało, ale Cebulaki się nabiorą :)

 3. evan

  06/03/2015 at 11:12

  No tak.. były rajstopy w sprayu więc teraz nic nie stoi na przeszkodzie żeby były rajstopy z efektem BB. A niby naturalne jest piękne, nawet jeśli nie do końca idealne…

 4. kara

  06/03/2015 at 11:09

  Nie uwierzę, dopóki nie wypróbuję!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *