PRAWDZIWE KOBIETY W KOSTIUMACH VICTORIA’S SECRET

By on Czerwiec 30, 2015

Victoria’s Secret nie ma lekkiego żywota – co rusz pojawiają się głosy i kampanie, które zarzucają marce promowanie nierealnego ideału kobiecego piękna. Modelki są za chude, brakuje im iście kobiecych kształtów i żadna z nich nie nosi rozmiaru większego niż 36. Nie ma co ukrywać, propozycje VS bardziej pasują do nastolatek niż dojrzałych kobiet. Portal BuzzFeed zdecydował się jednak na kolejną dyskusję, a mianowicie zaprezentował zdjęcia zwykłych kobiet w kostiumach plażowych Victoria’s Secret.

Sesja nie odbiegała od norm, jakie przyjęła amerykańska marka. Modelki zostały zaproszone na sesję zdjęciową do Malibu, gdzie każda z nich miała odwzorować pozę i ducha swojego kompletu. Poniżej efekty:

kobietyvs2 kobietyvs3 kobietyvs4 kobietyvs5 kobietyvs6 kobietyvs

Trzeba przyznać, że panie zapozowały idealnie. Każda jest piękna, pewna siebie i… po prostu prawdziwa. Również opinie po tym eksperymencie pozwalają wierzyć w to, że nie wszystko musi być idealne i plastikowe. Większość z pań na nowo uwierzyła w swój sex appeal i w swoją wyjątkowość. Cieszymy się, że taka akcja przyniosła wiele dobrego i powoli zanika przekonanie, że modelki z reklam są naprawdę ideałami.

One Comment

  1. Amelia

    06/07/2015 at 12:51

    Hmmm nie wiem czy to uzasadniona prowokacja, bo nie wydaje mi się, żeby VS produkowało kostiumy dla pań xxl. Na wyżej przedstawionych zdjęciach niektóre przykłady wyglądają nieładnie. Nie ma co się oszukiwać – VS kieruje swoje orodukty do określonej grupy odbiorców i nie ma co burzyć piany, że to nierealne. Jak najbardziej realne, bo coraz więcej dziewczyn uprawia spoty, jest fit i mają szczupłą sylwetkę. Czy to estetyczne, to już inna dyskusja.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *