PUDROWA KOLEKCJA FIORE

By on Luty 26, 2016

Puder – delikatna, efemeryczna i upiększająca substancja. To właśnie ona stała się inspiracją do powstania najnowszej kolekcji Golden Line SS 2016 Powder od znanej marki wyrobów pończoszniczych Fiore.

W kolekcji królują romantyczne wzory utrzymane w pastelowych kolorach oraz uwodzicielskiej, ponadczasowej czerni. W tym sezonie marka chciała szczególnie podkreślić, że rajstopy to ta część garderoby, która znajduje się najbliżej kobiecego ciała. Może być dyskretnym dodatkiem albo stanowić intrygującą podstawę stroju – niezmiennie podkreślając kobiece piękno. Zbliżająca się wiosna jest właśnie najlepszą okazją, aby zrzucić z siebie ciężar grubej, zimowej odzieży i dokonać zmian w garderobie na lżejsze i bardziej kolorowe ciuchy. To przede wszystkim okres, kiedy nasze nogi mogą „ujrzeć światło dzienne”, być bardziej eksponowane i… kusić Panów.

Zdjęcia z najnowszej kolekcji Fiore są bardzo przyjemne dla oka, zachowane w bardzo estetycznej stylistyce.

2 Comments

  1. soyellka

    29/02/2016 at 18:05

    Jak zwykle wiele modeli Fiore jest przepięknych. Jednak zdjęcia samych produktów i modelki są w większości niestety mało zachęcające (w galerii zaprezentowano zdecydowanie jedne z lepszych zdjęć). Być może są dopracowane warsztatowo, mają spory walor artystyczny, ale chodzi także o zachęcenie potencjalnej Klientki. Pomijając, że modelka prezentująca rajstopy jest szalenie chuda, pokazywanie anatomii w postaci żeber nie jest pociągającym elementem, a nawet zaryzykowałabym stwierdzenie, że Fiore ociera się w tej kampanii o pokazywanie początków anoreksji. Z całym szacunkiem dla tej marki, artyzm artyzmem, ale produkt powinien być pokazany jako kobiecy i dodający uroku każdej Klientce, nie tylko jako dzieło sztuki…

  2. Karolina

    29/02/2016 at 16:43

    Zawsze ceniłam Fiore i widzę po opisie, że mnie nie zawiodą. Najbardziej podoba mi się opcja Game1 i te pewnie sobie będę zamawiała niebawem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *