„TRENTA OMBRE” CZYLI BIELIZNA OD COSABELLI

By on Czerwiec 17, 2014

Jednym z ostatnich hitów sezonów jest ombre – zabawa kolorami polegająca na cieniowaniu barw tej samej gamy od najjaśniejszego do najciemniejszego (i na odwrót). Jako pierwsze pojawiło się we fryzjerstwie, najpierw bazując na naturalnym cieniowaniu włosów, później odpowiednim nasycaniu farb do nakładania. Nie trzeba było długo czekać, aż przemysł modowy zainteresował się tym trendem. Bluzki, sukienki, spodnie a czasem i buty – wszystko było w stylu ombre! Teraz czas przyszedł na bieliznę.
cos2
Włoska firma Cosabella wyszła naprzeciw oczekiwaniom klientek i nie zrażając się opinią, że czas ombre już minął, stworzyła kolekcję bielizny odpowiadającemu temu trendowi. Wprowadzona na rynek kolekcja „Trenta Ombre” zgodnie z założeniami opiera się tylko na dwóch odcieniach kolorów, tworząc niezwykłą bieliznę. Do wyboru są różne modele (staniki: push-up, padded bandeau i miękka miseczka bez fiszbin, oraz majtki: stringi, szoty i figi). Są to projekty dedykowane zarówno na mały jak i duży, dla sport girl i romantyczki.

cos1
Proces produkcji był „prawdziwym włoskim procesem rzemieślniczym”, bowiem kolor rozpylano bezpośrednio na koronki, zanim zostały zszyte. Efekt końcowy pokazuje przejście jasnego koloru w ciemniejszy, zarówno na staniku jak i majtkach.

Ceny są zależne od kroju, staniki można nabyć od 84-115$, majtki zaś od 37-51$.

4 Comments

 1. Justyna

  26/06/2014 at 10:32

  Ten różowy komplet <3

 2. Lila

  25/06/2014 at 11:05

  Ja też taką chcę!

 3. Janka

  17/06/2014 at 13:17

  A w Polsce pewnie nie da się nigdzie kupić…?

  • Alinka

   01/07/2014 at 12:08

   Klasyka… ja coś jest fajne, to niedostępne u nas…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *