ZAINSPIRUJ NAS WIOSENNYM PIĘKNEM

By on Marzec 14, 2014

Akcja wiosna! Czas na zmiany! Kolejny etap konkursu jubileuszowego firmy Kinga zainspirowany jest wiosennym pięknem. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat.

Projekt-Kinga

W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. Trzecie hasło konkursowe to: „Zainspiruj nas wiosennym pięknem”.  Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 kwietnia. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i zabiegiem na ciało ” Magia  Czekolady” w Spa Zdrojówka.

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), kurs nurkowanie, stylizacja fryzjerska, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy: Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl, Kino Kobiet i Bielenda.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku: https://www.facebook.com/notes/kinga-lingerie-de-femme/zainspiruj-nas-wiosennym-pi%C4%99knem/10152270317314701?id=81153375801

One Comment

  1. Kasia

    20/03/2014 at 08:43

    Może tym razem się uda:)

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *