Walentynki to dużo miłości i… stresu! Jak się do nich przygotować, by czuć się dobrze i spędzić miło ten dzień? Oto pięć uniwersalnych i sprawdzonych sposobów!

lingerie-valentines-day-2016-sara-very-sexy-bra-panty-victorias-secret-hi-res
Victoria’s Secret

Zero obowiązków

To oczywiste, że ten dzień ma być dniem naszej przyjemności, więc nie warto sobie zaprzątać głowy obowiązkami, porządkami i innymi niezbyt przyjemnymi czynnościami. Wszystko co może poczekać, odłóż na bok. Niech Twoim jedynym obowiązkiem będzie dobra kawa, wyjście do kina czy romantyczny spacer.

Mini spa

To jest rozwiązanie dobre na Walentynki, jak i przygotowujące do nich. Nie muszą to być wielogodzinne zabiegi i masaże (choć jeśli jest taka możliwość, to czemu nie!). Wystarczy maseczka domowej roboty i pomalowane paznokcie na ulubiony kolor, żeby poczuć się piękniej i atrakcyjniej.

Coś na ząb

Nie, nie będziesz siedzieć w kuchni całą noc! Co najwyżej dasz się zaprosić na wytworny obiad w miłym towarzystwie. A jesli bardzo chcesz coś upichcić, to polecamy babeczki domowej roboty. Mogą być na słodko, jak i wytrawne. Czas przygotowania to maksimum godzina, a rozkosz dla podniebienia nieopisana. Jeśli chcesz połączyć to z prezentem, to możesz ładnie je ozdobić i wręczyć ukochanej osobie lub… zaprosić do wspólnego pieczenia!

Atrakcje dnia

Kino zbyt oklepane? Restauracje za drogie? Nie ma problemu, z odrobiną kreatywności można spędzić ten dzień niezapomnianie! Spacer w nieznane miejsce, wciągająca gra planszowa lub odkurzenie starych zdjęć (kto wie, może wspomnienia i historie ze zdjęć przeniosą nas do przeszłości i będzie to niepowtarzalna podróż wgłąb siebie?).

Zniewalająca bielizna

Oczywiście, tego punktu nie mogło zabraknąć, jednak zostanie on omówiony w osobnym artykule. Warto jednak zaopatrzyć się w coś, w czym będziemy czuć się dobrze i wygodnie. Macie już jakieś pomysły?

Dodaj komentarz