Axami jest białostocką firmą zbudowaną na rodzinnej tradycji oraz umiłowaniu do szycia i projektowania.
Założona w 1996 przez mamę panią Annę i córkę panią Edytę do tej pory prężnie funkcjonuje i rozwija się opierając swoją produkcję przede wszystkim na zaspokojeniu potrzeb klienta i wysokiej jakości produktach.
Szeroka i różnorodna oferta to domena marki, a dzięki otwartości na sugestie klientów stale się rozwija osiągając sukcesy. W ofercie można znaleźć biustonosze basic, koronkowe, koszulki, body, linię sexy, sexy plus, bieliznę ślubną oraz dresowe ubrania. Wierne fanki AXAMI mieszkają przede wszystkim w Europie Zachodniej, ale nie mniej jest ich w Afryce, Ameryce czy Azji.
Produkty AXAMI odznaczają się najwyższą jakością, nietuzinkowym wzorem i wysublimowanymi tkaninami europejskich producentów. Chcąc pozostać konkurencyjnym i zaprezentować się z jak najlepszej strony, marka oraz jej projektanci biorą udział w wielu plebiscytach, konkursach i pokazach, gdzie zdobywają liczne nagrody. Białostocki producent często wyprzedza trendy ze świata mody, przykładem tego jest podwodna sesja na Bali.

Dane kontaktowe:
AXAMI Anna Gołębiowska Edyta Skutnicka S.C.
15-521 Białystok
Ul. Pana Tadeusza 1/1
NIP 542-26-14-916
Tel. 0048 85 67 54 954
e-mail: info@axami.pl
www.axami.pl
www.axami-events.com

Dodaj komentarz