O tym, że blogerki i blogerzy modowi mają duży wpływ na otaczającą nas rzeczywistość, nie trzeba nikogo przekonywać. Kreują nowy wizerunek mody, podpowiadają co jest warte uwagi i wreszcie – są często wzorem do naśladowania.

W Polsce, największy target mają blogerzy high fashion oraz lifestyle’owi. Inaczej przedstawia się sytuacja za granicą – tam każda sfera życia jest poddawana ocenie blogerów. Nie inaczej jest z branżą bieliźnianą. W Polsce, istnieje kilka blogów, które od kilku lat cieszą się popularnością i są źródłem informacji, jednak jeszcze żaden nie zyskał takiej sławy jak blog gabifresh.com

gabifresh-chevron-bikini-fatkini-2014

Na pozór, jest to blog taki jak każdy inny. Tym co wyróżnia go na tle innych, to jego właścicielka, Gabi Gregg – dziewczyna plus size. Okazuje się, że moda i piękna bielizna nie są dostępne tylko dla szczupłych. 28-latka walczy ze stereotypem “że małe jest piękne”, w wyniku czego… po raz kolejny zaprojektowała kostiumy kąpielowe dla kobiet o krąglejszych kształtach. Trzeba przyznać, że jest to niesamowity sukces.

gabifresh-oil-print-bikini-fatkini-2014

gabifresh-pool-boy-bikini-2014

Już po raz trzeci sieć sklepów Swim Suits For All będzie miała w ofercie kostiumy sygnowane nazwiskiem Gabbi. W skład najnowszej kolekcji wchodzą: jeden kostium jednoczęściowy i osiem modeli bikini. Wszystkie dostępne są w rozmiarach od 44 do 54. Ponadto, każdy stanik jest wzmocniony fiszbinami, dzięki czemu piersi będą miały odpowiednie podtrzymanie. Motywem przewodnim są lata 60., a więc: kostiumy mocno zabudowane i kolorowe.

Kolekcja jest już dostępna w sprzedaży i bez problemu można zamówić ją do Polski.

1 Comment

  1. misia_martusia Reply

    No u nas blogerki też projektują, ale bluzy, buty… choć nie wiem ile to ma wspólnego z projektowaniem…

Dodaj komentarz

FreshMail.pl