BWP1
W dniach 7,8,9 maja w Centrum Promocji Mody w Łodzi odbędzie się trzecia edycja największego w kraju wydarzenia dla branży bieliźniano-dzianinowej BODY WEAR POLAND. Miło nam poinformować, że Modna Bielizna jest patronem medialnym tego wydarzenia.

Platforma Body Wear Poland od tego roku pojawia się w nowej wielowymiarowej formule, umożliwiającej firmom prezentację na światowym poziomie oraz zdobycie fachowej wiedzy przekazywanej przez najlepszych specjalistów z branży.

W skład Body Wear Poland wejdą następujące wydarzenia:

BODY WEAR TRENDS
Cykl wykładów i prezentacji z zakresu tendencji w projektowaniu bielizny i odzieży z dzianin oraz trendów w modzie na nadchodzące sezony.

BODY WEAR PROCESS
Platforma wystawienniczo-seminaryjna dla dostawców surowców, materiałów, dodatków, maszyn i urządzeń do produkcji bielizny, odzieży z dzianin, rajstop i pończoch, połączona z cyklem wykładów, prezentacji i warsztatów technologicznych.

BODY WEAR SHOW
Pokaz Mody najlepszych polskich producentów bielizny damskiej i męskiej oraz rajstop, którego celem jest promocja rodzimych marek.
Podczas Body Wear Poland będą również wspierane młode talenty, studenci ASP wezmą udział w konkursie projektowania bielizny Body Wear w dwóch kategoriach: Pret‘a‘Porte oraz Premiere Vision.
Wybrane przez Jury najlepsze projekty zostaną wykonane u patrona strategicznego konkursu – rodzimej firmie ALLES oraz zaprezentowane wszystkim gościom wydarzenia, celem wyłonienia zwycięzcy.

Swój udział w Body Wear Poland zapowiedziało już wiele znakomitych firm z branży m. in. Amann, Contifibre, Groz-Beckert, Allcomp, Alles, Cornette oraz dziennikarze z całego świata i kraju.

Partnerami wydarzenia są: LYCRA, PIOT, ASP, PŁ.

Body Wear Poland jest oficjalną imprezą towarzyszącą 10-tej edycji Fashion Week Poland.

Dodaj komentarz