Modowe kolekcje w najróżniejszych odcieniach, niezwykłe występy muzyczne Tomka Dolskiego i Yasira Manzoor – tak w skrócie wyglądały najważniejsze atrakcje XIX Gali Moda&Styl, która odbyła się 07 listopada b.r. w Hali Zdjęciowej w Warszawie.

Wieczór poprowadził charyzmatyczny Michał Piróg, natomiast przy rozdaniu statuetek otrzymał wsparcie naszego nowego Redaktora Naczelnego Tomasza Raczka.

Galę nawiedziły wielkie tłumy, czego zupełnie się nie spodziewaliśmy. Goście mogli podziwiać aż 20 pokazów, w tym konkursowych i specjalnych.
Wieczór rozpoczęliśmy specjalnym pokazem kolekcji rajstop Levante i bielizny Esotiq, podczas którego zaprezentowana została lodówka SMEG ( Dom Bianco).
Dużym zaskoczeniem dla widowni był moment, w którym z lodówki wyszła polska Top Model Anna Piszczałka.

W kategorii „Bielizna damska” wystąpiły: Ava Lingerie i Nipplex.

1467193_623841417679092_1096237740_n 1454739_623842501012317_2003429617_n
Część pierwszą Gali zamknął koncert uzdolnionego skrzypka Tomka Dolskiego, finalisty programu „MUST BE THE MUSIC”.

Druga część programu rozpoczął się pokazem krakowskich projektantów Zbigniewa Fulary i Jarosława Żywczyka, następnie zobaczyliśmy bardzo męską kolekcję marki Lavard, w tym garnitury i casual. Pokaz kolekcji erotycznej marki Anais Apparel rozbudził zmysły gości, a zaraz po nim pokaz Olgi Passia. Chwilę później, by nieco odetchnąć od modowych pokazów, na scenie wystąpił norweski wokalista Yasir ” YM” Manzoor.
W kolejnych pokazach specjalnych goście mogli zobaczyć luksusową bieliznę Piege, która dostępna jest tylko w salonach Lanoro, następnie pokaz torebek zaprojektowanych przez Barbarę Wysocką z sukienkami Agnieszki Kawala-Surma. Wśród damskiej publiczności emocje sięgnęły zenitu kiedy na scenę wyszli panowie w bieliźnie Rossoporpora. Bardzo kolorowo zrobiło się przy pokazie czapek i obuwia Avanti Konieczko oraz kolekcji Folk Design Anety Larysy Knap.

Na zakończenie pokazowej części Gali zobaczyliśmy bardzo seksowne, koronkowe sukienki projektantki Sylwii Romaniuk.

Sylwia RomaniukSylwia Romaniuk

 

 

Statuetki zostały przyznane:
1. Kategoria „MARKA POLSKA” – JO.MU
2. Kategoria „POLSKI PRODUCENT BIELIZNY” – NIPPLEX
3. Nagroda specjalna magazynu MODA&STYL – SYLWIA ROMANIUK
4. Nagroda specjalna Mediów – AVANTI KONIECZKO & FOLK DESIGN
5. Nagroda Publiczności – LAVARD
6. Nagroda za wyjątkową kolekcję – MO.JA
7. Nagroda Pol- Mot Auto Autoryzowanego Salonu i Serwisu ŠKODA AUTO – LANORO

 

Dodaj komentarz