Któż z nas nie zna smaku Coca-Coli? Ten słodki napój jest idealnym dodatkiem do posiłku, na upalne dni i jest dobrą alternatywą dla słodkości (oczywiście w rozsądnych proporcjach). Oprócz klasycznego smaku, marka oferuje również wersje Light i Zero.

Według sondaży największą popularnością cieszy się Coca-Cola Light i to ona jest najczęściej promowana. Prawdopodobnie każdy widział limitowane edycje puszek i butelek ozdobione inną grafiką niż zazwyczaj. Były to dzieła wielkich projektantów, którzy zgodzili się współpracować z marką – Jean Paul Gautier, Karl Lagerfeld, Marc Jacob czy Nathalie Rykiel. Teraz do tego grona dołączyła Chantal Thomass.
Chantal-Thomass-for-Coca-Cola-Light-by-Ellen-Von-Unwerth-2

Premiera miała miejsce w lutym tego roku, a napoje można było zakupić w paryskim butiku projektantki od kwietnia, ale dopiero teraz świat mody i bielizny docenia projekt, który nawiązuje do klasycznych koronek i wzorów oferowanych przez markę Chantal Thomass. 330 ml puszka odzwierciedla bieliznę, która jest na pierwszy rzut oka wyrazem klasycznego szyku, elegancji i dystansu, ale reprezentuje też figlarną kobiecość, flirt, uwodzenie, pożądanie i glamour.
cola
Liczymy, że brand nawiąże jeszcze współpracę z innymi projektantami bielizny lub rajstop. Może również polskimi?

Comments

  1. No właśnie, chętnie kupiłabym Colę w takiej butelce a tu lipa:(

  2. Szkoda, że aż tak limitowana edycja, że tylko do kupienia w Paryżu…

Dodaj komentarz