logo biale

Bielizna Dalia to synonim wdzięku i seksapilu. W trakcie 20 lat na rynku producentowi udało się stworzyć markę oferującą niespotykaną różnorodność produktów i rozmiarów oraz wysoki komfort użytkowania. Swój pierwszy salon firmowy w Wielkopolsce Dalia otwiera 30 listopada w Poznań City Center.

Otwarcie planowane jest na 30 listopada. Tego dnia dla klientek zaplanowano drobne upominki i 10% zniżki na cały asortyment. Zgodnie z podpisaną umową najmu, Dalia zajmie lokal o powierzchni 42 metrów kwadratowych na poziomie pierwszym centrum handlowego, w pobliżu drogerii Rossman. To pierwszy salon firmowy Dalii w Wielkopolsce – pozostałych pięć zlokalizowanych jest na Śląsku i w Małopolsce.

– Profesjonalny salon brafitterski, oferujący szeroką gamę rozmiarów bielizny jest ciekawą pozycją w portfolio najemców Poznań City Center. Jestem przekonana, że będzie cieszył się dużą popularnością wśród naszych klientek – komentuje Kamila Kiersikowska, Dyrektor Poznań City Center.

To już drugi salon firmowy Dalii otwarty w roku 2013. W marcu marka pojawiła się w galerii Europa Centralna w Gliwicach. – To był dla nas owocny rok – mówi Prezes Dalii, Dariusz Włodarczyk.–Poszerzyliśmy swoją ofertę o nowy produkt – Dalię FIT – pionierski na polskim rynku biustonosz sportowy. Nawiązaliśmy także współpracę z ambasadorką marki, aktorką Martą Wierzbicką. Dwa nowe salony firmowe w dużych miastach bardzo nas cieszą. W ciągu najbliższych lat planujemy ekspansję w największych miastach w Polsce – dodaje.

Erin K24

Dalia obecna jest na rynku polskim od 1994 roku. W ofercie marki znajduje się ekskluzywna bielizna skierowana do kobiet nowoczesnych, ceniących zarówno elegancję jak i wygodę. W ofercie Dalii różnorodność rozmiarów współgra z szeroką gamą produktów. Wśród obwodów od 60 do 95 i miseczek od A do M każda kobieta znajdzie produkt spełniający nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Produkowana bielizna tworzona jest tylko z najwyższej jakości surowców, pochodzących od najlepszych dostawców w branży bieliźniarskiej, sprowadzanych z Włoch, Szwajcarii, Francji i Austrii. Dzianina „Meryl” używana do produkcji biustonoszy oraz fig idealnie przylega do ciała, ma właściwości „oddychające”, nie powoduje podrażnień i nie traci elastyczności nawet po bardzo długim czasie użytkowania.

Dodaj komentarz