Axami, kojarzona dotychczas wyłącznie z luksusową, doskonałą jakościowo bielizną, debiutuje właśnie jako marka modowa. Nowa kolekcja AXAMI APPAREL to odpowiedź na liczne pytania ze strony klientów, którzy od dawna wyczekiwali rozszerzenia oferty marki.

 AXAMI APPAREL

Marka znana jest jako producent ekskluzywnej bielizny już od niemal dwudziestu lat. Przez ten czas zyskała zaufanie klientów na całym świecie. Axami z radością przyjmuje wszelkie wyrazy uznania, lecz jest także otwarta na uwagi, dzięki czemu udaje jej się  sprostać wymaganiom najbardziej wytrawnych odbiorców. Marka niejednokrotnie spotykała się z sugestiami, iż powinna rozszerzyć ofertę, która dotychczas koncentrowała się wyłącznie na elementach bielizny – dziennej i nocnej.  Uwagi te nie pozostały bez odzewu – dziś możemy podziwiać efekt najnowszych działań marki: linię odzieży damskiej AXAMI APPAREL.

AXAMI APPAREL9

Nowa linia AXAMI APPAREL to kolekcja casualowych ubrań, uszytych ze znakomitej jakości bawełny w minimalistycznej palecie kolorystycznej, zawierającej miks czerni, bieli oraz uniwersalnej szarości. Nowa linia zaprojektowana została przez Edytę Skutnicką, właścicielkę Axami. Kolekcja zawiera spódnice, sukienki, tuniki, spodnie, szorty, bluzki, a także – narzutki. Linia skierowana jest zarówno do młodych dziewczyn, jak i dojrzałych kobiet, słowem – wszystkich nas, ceniących sobie efektowny wygląd oraz komfort użytkowania jednocześnie. Niektóre modele uszyte są w jednym rozmiarze, a inne mają pełną, standardową rozmiarówkę.

AXAMI APPAREL16

Ubrania AXAMI APPAREL są nowoczesne i nietuzinkowe, proste, a zarazem nie banalne. Zadowolą każdego, kto ceni wysoką jakość wykonania, oryginalny design i swobodę, którą gwarantują. Styl kolekcji można określić jako sportową elegancję – modele pozwalają na sporą swobodę w tworzeniu stylizacji, podkreślając jednocześnie kobiecy seksapil i będąc kwintesencją luźnego szyku.

Comments

  1. A mnie się podoba. Jest zadziornie i kobieco. Do pracy może niekoniecznie, ale na imprezę czy weekend? Trzeba cieszyć się życiem i pokazywać ciało dopóki nie jest stare. Bo wolę teraz pokazać nogi czy brzuch, niż robić to w wieku 60 lat, kiedy po prostu nie wypada…

  2. ale że to nosić na ulicy??? po domu ok, ale na spotkanie z koleżanką, do kina czy na randkę to chyba tylko Natalia Siwiec by to założyła:)

  3. Z męskiego punktu widzenia to modelka jest wytworem Photoshopa, a jeśli ma taką urodę naprawdę, to… nie wiem ilu mężczyznom się spodoba. Zero naturalności… A ciuchy?Jedynie zestaw numer 1 jest akceptowalny ale to też raczej na jakieś wyjście, a nie na co dzień. Za dużo seksu w tym.

Dodaj komentarz