Body B-Young  słoweńskej marki Lisca, wykonane z rewolucyjnego materiału kosmetycznego Young, może być twoim sposobem na młody wygląd!

Choć wszyscy wiemy, że piękno jest ulotne, ludzie nigdy nie przestają poszukiwać magicznego eliksiru młodości. Nowe body B-Young wykonane z rewolucyjnego materiału kosmetycznego Young  sprawia, że skóra jest piękniejsza w zaledwie 14 dni!

Magiczne tkaniny utkane są z włókien znajdujących się mikrokapsułkach z efektem przeciw utleniającym i wzbogaconym w witaminę E i Aloe Vera. Witamina E hamuje procesy starzenia się skóry i wygładza zmarszczki, a Aloe Vera nawilża skórę i sprawia, że staje się ona świeża, gładka i miękka. Badania wykazały, że wyniki można zaobserwować już w 14 dni regularnego noszenia – po 8 godzin dziennie.

Body z długim rękawem i golfem będzie oddziaływać na skórę, nawet w obszarach najbardziej odkrytych i wrażliwych, a także będzie funkcjonalne jako wygodne ubranie w ciągu dnia, zarówno w pracy, jak i w dzień wolny. Będzie ono również chronić skórę przed promieniami UV.

Niniejsze odmładzające funkcje utrzymają się przez co najmniej 100 prań.

Body jest dostępne w kolorze beżowym i czarnym, w rozmiarach od S do XL.

Dodaj komentarz