W sezonie jesień/zima 2014 po raz ostatni odbywamy naszą podróż od stolicy do stolicy…

Tym razem zatrzymamy się w miastach o bogatej historii i symbolice, miejscach od legendarnych i utopijnych po magiczne i oryginalne.

Florencja

Stolica know-how i krawiectwa na miarę, włoskie miasto urzekające elegancją i dostojeństwem. Zharmonizowana, pełna głębi kolorystyka oparta jest na ciemnych, wieczorowych odcieniach zieleni zestawionych z monochromatycznym głębokim błękitem i elektryzującym fioletem przywodzącym na myśl malarstwo włoskie. Zieleń fresco przedstawiona jest w modelu „C graphique” łączącym nowe spojrzenie na siateczkę z kwiecistym tiulem, czego efektem jest niezaprzeczalnie modny styl.

C GRAPHIQUE-Fresco-Coque

Berlin

Nocy cel podróży, miejsce emanujące naturalnością i autentyczną prostotą. Ciepłe i przyjazne miejsce spotkań, gdzie niespieszny sposób życia znajduje odzwierciedlenie w gamie miękkich i wyrafinowanych półtonów. Stonowane kolory symbolizują elegancki miejski szyk oraz bardzo zmysłowy i swobodny, nieskomplikowany styl życia. Subtelna linia „Mouvance” w szarości o odcieniu geisha gray emanuje niezwykle delikatną elegancją, a jednocześnie oferuje idealne wsparcie.

MOUVANCE-GrisGeisha-Corbeille

Brasilia

Utopijne i wizjonerskie miasto w pełnym tego słowa znaczeniu, futurystyczny symbol lat sześćdziesiątych, kiedy stolicę budował Oscar Niemeyer. Charakteryzują ją nieskazitelność i nowoczesność, awangardowa architektura z bogactwem łuków i zaokrąglonych linii. Ta współczesna utopia przywołuje paletę podstawowych zimowych kolorów wyrażonych w blokach kolorystycznych. Czerwień cosmo połączona jest z „Superbe”, lekką i kobiecą linią – eksperta Chantelle w kwestii wsparcia dla obfitych biustów.

SUPERBE-Cosmo-Corbeille

Stambuł

To w tej chwili przystanek obowiązkowy. Legendarna sceneria Orientu, marzenia o złocie i rzeżbionych motywach – to miasto „magiczne” w całym tego słowa znaczeniu. Mieszanka luksusu i mroku, oraz fascynującego i odurzającego sekretu Orientu znajduje swoje odbicie w wyrafinowanej i uwodzicielskiej linii „Palazzo”. W skrócie, ta propozycja Chantelle łączy czar wszystkich baśni „Tysiąca i jednej nocy”.

PALAZZO-NoirOr-Coque

Comments

  1. Wlasnie kupilam PAlazzo, w Boudoir26 na Wilczej w Warszawie!!!! Jestem ZAKOCHANA!!! A w butiku tyle pieknoisci ze nie wiedzialam na co sie zdecydowac :))))))

Dodaj komentarz