Wolf, Spider, Snake, Panther, Eagle , Snake to nie tylko nazwy zwierząt – od dzisiaj to również modowe szaleństwo wprowadzone na rynek przez właściciela marki MONA.

Kolekcja koszulek damskich MONA GLAMOUR to nietuzinkowe przedstawienie propozycji  wiosennych, modowych styli… GLAMOUR  – drapieżne połączenie elegancji i luzu. Różnorodność wzorów  zadowoli najbardziej wybredne gusta kobiet podążających za najnowszymi trendami mody. Oryginalne fasony idealnie dopasowują się do sylwetki, podkreślając kobiece wdzięki.

MONA GLAMOUR – wiosna 2014 to propozycja dla nowoczesnych kobiet  ceniących sobie szyk i klasę z „drapieżnym pazurem”.

4 1 2 3

Tespol – firma z dwudziestoletnim doświadczeniem w branży odzieżowej. Właściciel MONA, MONA GLAMOUR, ENVIE, SPAIO – marek rozpoznawalnych na rynku polskim i zagranicznym. www.monacollection.pl

Comments

  1. Niestety płacimy za nazwę marki, a nie za jakość.Wiele światowych firm przeniosło swoje fabryki do Bangladeszu czy Wietnamu :)

  2. Na rynku Justyna kupisz chińszczyznę za 10zł.Możne dostać wysypki która będzie kosztować ze 200zł Z tego co wiem MONA jest polskim producentem i posiada certyfikaty.Wole krajowy produkt.To moje zdanie.

    • Firma może i jest z Polski, ale poczytaj etykietki to zobaczysz gdzie produkują;-) Chiny, Bangladesz, Wietnam ;-)

  3. Paskudne te koszulki. CO to jest? Wyglądają jakościowo i wizualnie jak t-shirty z rynku

Dodaj komentarz