Jeśli zostałaś niedawno szczęśliwą mamą, poświęcasz dużo czasu na opiekę i pielęgnację dziecka. Czasem możesz jednak zapomnieć o zadbaniu o siebie. Okres karmienia piersią to sprawdzian dla biustu, a bielizna którą wtedy nosisz musi być przede wszystkim funkcjonalna. Nie zapomnij jednak o swojej kobiecości i dodaj sobie szczypty elegancji i zmysłowości!
afrodyta_k24
Niezależnie od tego, kiedy zdecydujesz się na dziecko – Twoje ciało w ciąży zmieni się. Biust stanie się pełniejszy i będziesz musiała zadbać o jego kondycję. Nie powinnaś jednak rezygnować z pięknej i wyrafinowanej bielizny, nawet wtedy gdy karmisz piersią. Podaruj sobie trochę luksusu, bo szczęśliwa i pewna siebie mama to silna oraz radosna pociecha!

W ofercie Dalii znajdziesz autorskie konstrukcje semi soft K24, o kroju w kształcie tulipana. Ten rodzaj jest przeznaczony szczególnie dla Pań z dużym biustem. Sprawdzi się więc w przypadku kobiet, których piersi w okresie karmienia znacząco się powiększyły. Dodatkowe cięcia w miseczce utrzymują biust stabilnie. Ma to duże znaczenie w przypadku gdy stracił on jędrność w okresie ciąży – radzi Beata Marek, brafitterka firmy Dalia.
Stella_semi-soft_K24
Czy jesteś tuż przed rozwiązaniem, czy właśnie urodziłaś – nadal możesz eksperymentować z kolorami bielizny, podkreślając swoje walory. Jeśli preferujesz klasyczne odcienie, model Stella Dalii przypadnie Ci do gustu. Dla romantyczek firma proponuje z kolekcji wiosna – lato model Afrodyta, utrzymany w pastelowym różu. Pamiętaj, że zawsze powinnaś czuć się atrakcyjnie i zmysłowo, niezależnie od tego jaki nosisz rozmiar. Dalia oferuje Ci więc szeroką rozmiarówkę i dostępność każdego kompletu. Ciesz się swoim ciałem i pokaż, jak jest ono piękne po urodzeniu dziecka!

Klaudia Sukiennik, Triple PR

Dodaj komentarz