salon bielizny bra wnętrze

Na łamach “Modnej Bielizny” przez całe wakacje trwał konkurs na Bra Wnętrze 2015, w dwóch kategoriach: Autorski Butik i Wzorowy Sklep. 17. października podczas II edycji Salonu Bielizny poznaliśmy zwycięzców. Jury reprezentowane przez Modną Bieliznę, No Idea Art Solutions, marki bieliźniane: Nipplex, Kris Line, Anita, So Chic, Kinga, Ewa Bien oraz hurtownie Iga i Mada wybrało po pięć sklepów w obu kategoriach:

AUTORSKI BUTIK:
studioBra z Olsztyna,
Chabur z Środy Wielkopolskiej,
Margot z Opola,
Ważka z Gdańska,
Nina z Sierpca.

WZOROWY SKLEP:
Bagatelle z Warszawy,
Me Lady z Torunia,
Satine bielizna z Warszawy,
Vanila Body Shop z Czeladzi,
Modna Bielizna z Żywca.

Autorskim butikiem, który wyróżnia miejsce osobowością osób je tworzących zostało studioBra z Olsztyna. Natomiast wzorowym sklepem wyróżniającym się atrakcyjnym wnętrzem, stworzonym zgodnie z regułami visual merchandisingu został sklep Vanilla Body Shop z Czeladzi. Zwycięzcy już w styczniu będą mogli uczestniczyć w międzynarodowych targach bieliźnianych Salon International de La Lingerie w Paryżu, a także zatowarować sklep o produkty marek bieliźnianych będących w jury, a także skorzystać z pomocy pani Sabiny Klechowicz, ekspertki od visual mechandisingu z No Idea Art Solutions.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom, wszystkim sklepom, które znalazły się w finale, a także dziękujemy za zgłoszenia pozostałym butikom!

Dodaj komentarz