zdjeciepost 3W tym roku firma Kinga świętuje 20-lecie działalności na polskim rynku. Z tej okazji producent bielizny przygotował wyjątkową niespodziankę dla swoich fanek – roczny konkurs, w którym do wygrania co miesiąc będą wyjątkowe nagrody ufundowane przez firmę Kinga i partnerów konkursu.

W każdym miesiącu fanki firmy Kinga będą mogły wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. Każdy etap inspirowany będzie innym obszarem życia i sztuki, a nowy motyw przewodni ogłaszany będzie 13. każdego miesiąca. Pierwsze hasło konkursowe to: „Zainspiruj nas muzyką”.  Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 lutego. W każdym miesiącu wybrane zostaną dwie najlepsze prace. Dodatkowo pod koniec roku spośród wszystkich laureatów wybrana zostanie nagroda finałowa.

W konkursie jest o co walczyć – co miesiąc do wygrania jest komplet bielizny oraz nagroda niespodzianka od jednego z partnerów. Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), kurs nurkowanie, stylizacja fryzjerska, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy:Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku (https://www.facebook.com/EkskluzywnaBieliznaKinga/notes).

Dodaj komentarz