Nareszcie Chantelle skorzystało ze swojego wyjątkowego doświadczenia do stworzenia kolekcji plażowej na wiosnę-lato 2014! Perfekcyjne dekolty i idealny styl będą królowały na plażach całego świata!

Kolekcja wiosna-lato 2014 od Chantelle zaprasza na wyprawę po wymarzonych miejscach. Cape Cod przypomina charakterystyczną amerykańską autentyczność oraz klasę i styl kojarzące się z rodziną Kennedych. Świeżość lśniącej bieli w linii Mutine idealnie współgra z bazowym niebieskim i sztandarowymi zieleniami – charakterystycznymi barwami elegancko-codziennego stylu lat pięćdziesiątych i sześćdziesiątych.

A

Trancoso, nowa sekretna przystań dla podróżnika kochającego etniczny szyk, to  modny cel wyprawy pełnej elegancji i egzotyki. Nowa linia „Vous&Moi”, inspirowana paletą ciepłych kolorów rozpoczynających się od różu (Tyrian pink), to urokliwy i czarujący wybór z odrobiną modnego tropikalnego stylu.

Po drugiej stronie oceanu leży Portofino, prawdziwy klejnot Riwiery, słynące zarówno ze swoich cudownie kolorowych domówi i turkusowych wód, jak i znanych osobistości. Główną rolę w uwodzicielskiej, stworzonej w stylu włoskim i zadającej wakacyjnego szyku linii „Mouvance” gra inspirowany morzem błękit Capri.

B

Dalej na północ na Morzu Bałtyckim znajduje się Gotlandia będąca dla podróżników idealnym miejscem na odpoczynek. W tym sezonie odcienie bielizny Chantelle są inspirowane kolorami występującymi na wyspie i przypominają miękką i subtelną paletę do makijażu.

W 2014 roku Chantelle zabierze Was w niesamowicie elegancką podróż. Będzie to niezapomniane lato pełne wspaniałych wypraw.

Comments

  1. Hmm, a to już nie ta sama modelka co w kolekcji bieliźnianej? Szkoda:(

Dodaj komentarz