Przełomowa innowacja – Magic Wire – to idealny komfort i naturalne dopasowanie. Nowość na sezon jesienno-zimowy w kolekcji Triumph oferuje pełne wsparcie fiszbin, zapewniając komfort jakby ich nie było.

W tym sezonie innowacyjny biustonosz z „magiczną fiszbiną” – Magic Wire, zapewnia perfekcyjne podtrzymanie biustu. Metalowa fiszbina zastąpiona jest silikonową. Jest ona ukryta wewnątrz wkładek, tak aby skóra miała kontakt jedynie z miękkim, przyjemnym dla ciała materiałem. Nowy biustonosz Magic Wire zapewnia idealne dopasowanie, naturalne modelowanie biustu, a wbudowana siateczka stabilizacyjna, która dostosowuje się do ruchów ciała, gwarantuje dodatkowe wsparcie.

triumph magic wire

Do wyboru są: Body Make-Up Magic Wire i Contouring Sensation. Body Make-Up Magic Wire to idealna bielizna na co dzień, dzięki której możemy poczuć się jak w swojej drugiej skórze. Dostępny w rozmiarach od B do E. Natomiast Contouring Sensation to najbardziej kobiecy fason biustonosza, który łączy w sobie apogeum innowacyjności i komfortu, czyli delikatny a zarazem stabilny model Countouring Sensation. Modny design został wykończony luksusową, delikatną koronką, bokami w kształcie muszli oraz ozdobnymi detalami w formie małych kokardek. Dostępny w rozmiarach od B do F.

triumph magic wire 2

Comments

  1. Nie umiem sobie tego wyobrazić. silikonowe fiszbiny? i co jeszcze?

  2. Aż jestem ciekawa… Ale jak to Triumph to pewnie ceny poza normą :(

Dodaj komentarz