LETNI NUMER
MODNEJ BIELIZNY

ZAPRASZAMY DO ŚWIATA BIELIZNY

ZOSTAW SWÓJ EMAIL

WYŚLEMY CI LINK DO GAZETY


AKTYWNE LINKI, FILMY, GALERIE ZDJĘĆ

SPIS SKLEPÓW

WERSJA PDF DO POBRANIA

Przejdź od razu do strony z bielizną, która Cię zainteresowała! Wykorzystaj możliwości, jakie daje online - zobacz, jeszcze więcej zdjęć; sprawdź, jak bielizna układa się podczas ruchu

Jeśli nie interesuje Cię wersja online do przeglądania pobierz

numer w PDFie - sprawdzi się, kiedy zabraknie Internetu, albo gdy przy czytaniu wolisz korzystać z czytników typu Kindle

Sprawdź, gdzie kupisz bieliznę w swojej okolicy!

INTERAKTYWNA WERSJA
ONLINE

W NUMERZE:


Najmodniejsze kostiumy, wygodna bielizna na upały, biustonosze na duży biust, bielizna nocna i odzież domowa w sam raz na wakacje

jak przeliczać rozmiarówki polskie na brytyjskie i odwrotnie? Co oznacza skrót 32DD? I jak sprawdzić, czy to mój rozmiar?

2. POMOCY! JAKI TO ROZMIAR?

1. TRENDY NA LATO

Jaką bieliznę nosić latem, żeby nie nabawić się bolesnych obtarć? Jak dbać o biust w upalne dni? I co robić, kiedy jednak obtarcia się pojawią?

3. OBTARCIA POD BIUSTEM

Czy da się dobrać biustonosz na odległość? Jak wygląda taka usługa i czy to coś kosztuje?

4. WIRTUALNY BRAFITTING

Czego chcą dziewczyny plus size? Czy kupują majtki do kompletu z biustonoszem? I dlaczego tak trudno znaleźć fajne majtki w dużym rozmiarze?

5. MAJTKI PLUS SIZE

6. JUSTYNA SIENIAWSKA - AKTORKA, SPORTSMENKA I AKTYWISTKA

W rozmowie z Zosią Warzyńską-Janowicz opowiada o początkach kariery aktorskiej, dlaczego wspiera akcję wyCYCkaj raka i jaką bieliznę można znaleźć w jej szufladzie.

PISZĄ DLA NAS

Blogerka, recenzentka bielizny i aktywistka. Od 2007 roku, gdy współtworzyła konsumencki ruch „biuściastych”, z uporem walczy o poszerzanie rozmiarówek i horyzontów. Zależy jej na sprowadzaniu brafittingu na tory ciałopozytywności i równouprawnienia sylwetek.

KATARZYNA KULPA (STANIKOMANIA)

IZABELA SAKUTOVA

Międzynarodowa ekspertka brafittingu z piętnastoletnim doświadczeniem. Autorka jedynej wydanej w Polsce książki na temat sztuki dopasowania bielizny: „Brafitting. Lifting piersi bez skalpela”. Od wielu lat jest brafittingową stylistka gwiazd, m.in. Darii Widawskiej, Beaty Sadowskiej, Marzeny Rogalskiej, Elżbiety Romanowskiej, Karoliny Szostak i wielu innych.

Pionierka ciałopozytywności w Polsce. Dzięki swoim wymiarom z pierwszej ręki zna bolączki klientek noszących duże rozmiary i z zapałem pracuje nad tym, żeby te klientki zostały uznane za pełnowartościową grupę konsumentek. Aktywistka na rzecz antydyskryminacji, modelka amatorka.

URSZULA CHOWANIEC

(GALANTA LALA)

O NAS

KAŻDY MA PRAWO DO DOBREJ BIELIZNY!

Od ponad 20 lat staramy się integrować branżę bieliźnianą w Polsce. Jesteśmy platformą do wymiany doświadczeń, opinii i informacji, łączymy ze sobą producentów, dystrybutorów oraz salony bieliźniane. Teraz chcemy pokazać różnorodność i bogactwo świata bielizny także Wam. Wierzymy, że dobrze dopasowany biustonosz uskrzydla, a wygodną i piękną bielizną powinni móc cieszyć się wszyscy - niezależnie od rozmiaru i kształtu sylwetki!


MODNA BIELIZNA

ODBIERZ SWOJĄ

MODNĄ BIELIZNĘ

ZOBACZ NOWY NUMER ONLINE LUB

POBIERZ PDF Z GAZETĄ