Tworząc kolekcje na sezon wiosna – lato projektanci odzwierciedlają miłość do bielizny, jak i kobiet ją noszących. Najnowsza kolekcja Twin Lingerie jest poświęcona kobietom uwodzicielskim, pewnym siebie i z pasją, dla których każdy szczegół jest istotny.

W tym sezonie do naszej dyspozycji mamy dwie kolekcje: Wedding i Fashion. Pierwsza skierowana jest do przyszłych pań młodych, ale te z nas, które cenią sobie białą bieliznę, na pewno też coś znajda dla siebie, niezależnie czy w tym sezonie wybierają się przed ołtarz, czy też nie. Na wyróżnienie zasługują modele Eleonora i Gala. ELEONORA to “ponadczasowa elegancja” zainspirowana divą filmową. Bielizna wykonana jest na tiulu, który sprawia iluzję drugiej skóry. Jest on tkany bardzo delikatnym haftem kwiatowym co dodaje subtelności całej serii. Natomiast GALA jest subtelna i delikatna, a przede wszystkim bardzo romantyczna. Również jest wykonana na tiulu, a delikatny haft z domieszką nitki bawełnianej i wiskozowej jeszcze bardziej podkreśla jej subtelność i ducha niewinności. Kolekcja usłana kwiatowymi bukiecikami podkreśla bogatą stylistykę.

S2689_B2686 S2683_BS2685

FASHION to spotkanie z Paisley, Fiorenza i Livia.
To, co charakteryzuje PAISLEY to najczystsze kolory natury. Propozycje wzoru w połączeniu z żakardową koronką, łączy w sobie wszystkie modne palety kolorów z podstawą niebieskiego. Jednak nie zabraknie akcentów żółtego, pomarańczowego, zielonego i fioletowego. Efekt końcowy to bardzo świeża propozycja idealna pod odzież wierzchnią. FIORENZA to przede wszystkim wystawne i wykwintne szczegóły kwiatowe haftu na tiulu plumetti z efektem trójwymiarowym sprawiających, iż ta kolekcja jest synonimem luksusu i kobiecości. Przeznaczona dla kobiet z klasą. ostatnia z nich, LIVIA, stworzona jest dla kobiety subtelnej i tajemniczej , aby jeszcze bardziej podkreślić jej naturalne piękno. Pomyślana jest jako zbiór czystej linii, poszukującej komfortu i kształtowania kobiecego ciała. Delikatna w dotyku z wysokiej klasy tkaniny satynowej z dodatkiem lycry, która podkreśla i modeluje piękne kształty kobiece.

S2702_B2702

Macie już swoich faworytów?

Dodaj komentarz

FreshMail.pl