Firma Unikat to firma rodzinna. Choć zaczynając swoją przygodę z branżą bieliźnianą dwadzieścia lat temu nie mieliśmy żadnych ,,bieliźnianych” doświadczeń ani tradycji, to teraz można spokojnie powiedzieć, że o bieliźnie wiemy prawie wszystko.

uni2  uni1

To ,,prawie” nie pozwala nam spocząć na laurach i nieustannie popycha do przodu motywując do poszukiwania własnego stylu i podnoszenia standardów poprzez współpracę z nietuzinkowymi projektantami i unowocześnianie parku maszynowego. Dzięki tej filozofii z powodzeniem współpracujemy ze sklepami nie tylko w Polsce, ale także na terenie wielu krajów Europy Zachodniej takich jak Niemcy, Wielka Brytania, Czechy czy Słowacja.

O kobiety dbamy od samego rana do późnej nocy. W naszej kolekcji można znaleźć coś na każdą okazję począwszy od bielizny na co dzień, poprzez koszulki i piżamy, po zmysłowe komplety na specjalne okazje we dwoje. Bez względu na to czy jest to gładki push up, misternie zdobiona bardotka czy po prostu koszulka nocna zależy nam, aby kobiecie było przede wszystkim wygodnie.

uni4  uni3

Najnowsza kolekcja Unikat na sezon wiosna-lato 2014 została stworzona zgodnie ze światowymi trendami mody i obejmuje najmodniejsze fasony. Kolekcja powstała z myślą o kobietach pewnych siebie oraz swojej siły uwodzenia, pragnących podkreślić piękno i atuty swojego ciała. Wśród motywów przewodnich odnajdziemy zarówno delikatne romantyczne komplety, jak też silniejsze, zwierzęce oraz eleganckie i zmysłowe modele wykończone koronką. Zadbaliśmy o to, aby w naszej kolekcji znalazły się produkty wykonane w efektownej kolorystyce, zaś wśród materiałów dominowały urocze koronki, delikatne microfibry i zawsze eleganckie satyny.

unikat_paseczek

Dodaj komentarz