Po zeszłorocznej udanej współpracy z Martą Wierzbicką, marka Dalia również w tym roku postawiła na młodą i energetyczną ambasadorkę. Wybór firmy padł na Miss Polonia 2011 – Marcelinę Zawadzką.

Dalia_i_Marcelina_Zawadzka

Była miss i obecnie prezenterka telewizyjna, będzie promować Dalię na sezon wiosna-lato i jesień-zima, prezentując nie tylko bieliznę, ale i kostiumy kąpielowe. W związku z tym współpraca rozpoczęła się już w grudniu, kiedy to cała ekipa wyruszyła w podróż do Lanzarote. Malownicza i klimatyczna sceneria tego miejsca to idealne tło dla wysublimowanych kostiumów marki. Po pierwszych udostępnionych zdjęciach widać już, że kroje i kolory są dedykowane kobietom w każdym wieku, które chcą wyglądać ładnie nie tylko podczas pływania, ale i na plażowych party.

Dalia_i_Marcelina_Zawadzka_II

Właściciele Dalli swój wybór argumentują niebanalną słowiańską urodą, urokiem i emanującą siłą kobiecości, jaka bije od Marceliny Zawadzkiej. “Wybór był nieprzypadkowy. Chcielibyśmy, by każda użytkowniczka naszej bielizny czuła się tak samo jak Marcelina, świadoma i pewna swojego ciała. Jesteśmy przekonani, że współpraca będzie owocna, a piękno oraz elegancja nowej ambasadorki nadadzą świeżości i blasku naszym kolekcjom” – tłumaczy Tomasz Włodarczyk, wiceprezes marki Dalia.

4 komentarze

  1. Kostiumy piękne, ale jak sprawdziłam cenę to mnie lekko zmroziło. Porównywalna, jak nie wyższa, niż brytyjskich marek…

  2. Jakoś nie przekonuje mnie ta dziewczyna. Wierzbicka zresztą też.

Dodaj komentarz

FreshMail.pl