Lovecode Lingerie to nowa polska marka bielizny powstała w 2013 roku. Misją marki jest produkowanie bardzo zmysłowej i seksownej bielizny najwyższej jakości, która jednocześnie ma być w pełni funkcjonalna i wygodna w noszeniu na co dzień.
Naughty Fantasy -1  Voluptous Whisper-10
Pierwsza kolekcja Lovecode Lingerie nosi nazwę „Crack The Love Code” i w jej ramach firma oferuje kilka interesujących zestawów biustonoszy, majtek i pasów do pończoch, w stylu zdecydowanie różnym od tego, co proponują inni polscy producenci bielizny, stawiając zdecydowanie na seksowność i zmysłowość, nie rezygnując jednak w żaden sposób z funkcjonalności.
Sweet Secret-9  Not So Innocent-7
Filozofia firmy opiera się na fakcie,  że każda kobieta może czuć się pięknie i seksownie w każdej chwili. Może ona być ubrana w zmysłową bieliznę zarówno wychodząc rano do pracy, jak i w wolnym czasie. Nie potrzebuje osobnego kompletu bielizny do biura i osobnego do sypialni. Lovecode Lingerie zapewnia maksymalną wygodę noszenia, a równocześnie pozwoli rozpalić zmysły.
Power Play-6  Vintage Allure-10
W pierwszej kolekcji, można znaleźć kilka lini, gdzie każda jest wyjątkowa i unikalna: Power Play, Sweet Secret, Voluptuous Whisper, Vintage Allure, Not So Innocent i Naughty Fantasy.

Dodaj komentarz