Victoria’s Secret nie ma lekkiego żywota – co rusz pojawiają się głosy i kampanie, które zarzucają marce promowanie nierealnego ideału kobiecego piękna. Modelki są za chude, brakuje im iście kobiecych kształtów i żadna z nich nie nosi rozmiaru większego niż 36. Nie ma co ukrywać, propozycje VS bardziej pasują do nastolatek niż dojrzałych kobiet. Portal BuzzFeed zdecydował się jednak na kolejną dyskusję, a mianowicie zaprezentował zdjęcia zwykłych kobiet w kostiumach plażowych Victoria’s Secret.

Sesja nie odbiegała od norm, jakie przyjęła amerykańska marka. Modelki zostały zaproszone na sesję zdjęciową do Malibu, gdzie każda z nich miała odwzorować pozę i ducha swojego kompletu. Poniżej efekty:

kobietyvs2 kobietyvs3 kobietyvs4 kobietyvs5 kobietyvs6 kobietyvs

Trzeba przyznać, że panie zapozowały idealnie. Każda jest piękna, pewna siebie i… po prostu prawdziwa. Również opinie po tym eksperymencie pozwalają wierzyć w to, że nie wszystko musi być idealne i plastikowe. Większość z pań na nowo uwierzyła w swój sex appeal i w swoją wyjątkowość. Cieszymy się, że taka akcja przyniosła wiele dobrego i powoli zanika przekonanie, że modelki z reklam są naprawdę ideałami.

Dodaj komentarz

FreshMail.pl