_ANT5228 (800x562)14 lipca 2014 roku w apartamencie Hotelu Bristol miał miejsce oficjalny Press Day przedstawiający jesienno-zimową kolekcję bielizny oraz strojów kąpielowych z oferty marek Panache.

Na Press Day pojawili się przedstawiciele czołowych mediów w Polsce – telewizji, prasy, portali internetowych oraz blogów – by móc szczegółowo zapoznać się z jesienno-zimową kolekcją, obejrzeć, dotknąć, a nawet przymierzyć poszczególne modele bielizny, a także porozmawiać z przedstawicielami marek Panache m.in. o istocie, celach i zaletach brafittingu, o błędach najczęściej popełnianych przez Polki w zakresie doboru bielizny, a także o tym, na co warto zwracać uwagę przy doborze bielizny – w zależności od typu sylwetki, rozmiaru i formy biustu, jak również kształtu dekoltu. Oczywiście nie mogło tam zabraknąć także Modnej Bielizny.
_ANT5852 (800x532) (800x532)

Wszystkie Panie miały w tym dniu możliwość skorzystania z usług profesjonalnej brafitterki Panache, która na miejscu, przez cały dzień dobierała Paniom biustonosze w odpowiednich rozmiarach.  Podczas akcji wiele razy podkreślana była istota częstego sprawdzania i potwierdzania swojego rozmiaru u brafitterki (co najmniej raz na 6 miesięcy).
Podczas eventu, każdy z gości miał również możliwość skorzystania z profesjonalnego manicure, o co zadbał zespół salonu Imagine Yourself, malując paznokcie lakierem w wybranym kolorze, według specjalnie zaprojektowanego i przygotowanego „menu kolorów” o nazwie Bra Bar, oddającym charakter poszczególnych marek, prezentowanych podczas Press Day.
_ANT5860 (800x532)

Press Day zaszczyciły swoją obecnością również znane Gwiazdy – Karolina Szostak, Aleksandra Kisio, Magdalena Waligórska, Elżbieta Romanowska, Aleksandra Mikołajczyk, a także polscy blogerzy modowi – Karolina Baszak oraz Oliver Waimea (Vanitas), którzy z wielką ciekawością zapoznawali się z bielizną i strojami kąpielowymi, nie ukrywając swojego zachwytu jesienno-zimową kolekcją marek Panache.

Dodaj komentarz