Cristiano Ronaldo oficjalnie zaprezentował w Madrycie swoją debiutancką kolekcję męskiej bielizny i skarpetek CR7. Od 1 listopada jest ona dostępna na całym świecie.

Słynny piłkarz pojawił się w prestiżowym Palacio de Cibeles, by odsłonić swój 19-metrowy wizerunek promujący CR7 by Cristiano Ronaldo. W stworzeniu kolekcji pomagał Ronaldo projektant Richard Chai, który znany jest ze współpracy z takimi markami jak Marc Jacobs i Donna Karen. Produkcją zaprojektowanych przez obu panów bokserek i slipów zajęła się duńska firma JBS Textile Group. Jej 70-letnie doświadczenie w branży luksusowej bielizny gwarantuje najwyższą jakość produktów.

CR7 by Cristiano Ronaldo Underwear Launch  CR7 by Cristiano Ronaldo Underwear Launch

Moda i projektowanie to dwie moje pasje, a swoją własną markę chciałem stworzyć już od dłuższego czasu – powiedział Ronaldo podczas inauguracji. – Praca z Richardem nad kolekcją dała mi możliwość wykazania się weną twórczą. Kocham każdy etap tej współpracy, od wyboru kolorów i wzorów, aż po osobiste testowanie krojów i sprawdzanie dopasowania. Jestem z niej bardzo dumny.

Richard Chai dodał: – Tak dobrze nam się pracowało z Ronaldo, ponieważ obaj doceniamy te same, jeśli chodzi o estetykę, rzeczy, czyli wyrafinowany i współczesny styl. Jestem podekscytowany, że linie, które stworzyliśmy, są dostępne na całym świecie i już teraz pracujemy nad następną kolekcją.

CR7 by Cristiano Ronaldo Underwear Launch

Ronaldo i Chai dążyli do tego, by kolekcja miała dynamiczne kolory i wpisywała się w aktualne trendy. Dlatego została dopracowana w najdrobniejszych detalach, uzyskała czyste linie oraz gładką i powściągliwą estetykę. Integralną częścią kolekcji jest poczucie luksusu i jakości klasy premium. CR7 składa się z czterech linii: Luxury, Fashion, Basic and Boys, a ceny bokserek i slipów wahają od 20 do 30 euro. Kolekcja dostępna jest w sklepie internetowym na stronie www.cr7underwear.com i u wybranych detalistów od 1 listopada 2013 roku. Jak na razie fani Ronaldo z Polski mogą kupić bieliznę CR7 tylko w Internecie.

Dodaj komentarz