Ma twarz anioła i psotny uśmieszek, lecz za zamkniętymi drzwiami rzuca powłóczyste spojrzenia. Za dnia skromna i powściągliwa, nocą ukazuje swoją zmysłową, namiętną stronę. Nieustannie uwodzicielska, ma w sobie to coś i na podobieństwo Józefiny de Beauharnais jest gotowa tego użyć, by zniewolić swojego cesarza. Nieuchwytna wiruje między rozsądkiem a frywolnością, śmiałością i ekstrawagancją. Lubi utrzymywać ludzi w niepewności, a jeszcze bardziej wywoływać mieszane uczucia,-rozsądna panna i głupiutka pannica w jednej osobie…

Encorc’Elle-1024x682
Odgrywając rolę rozsądnej panny ubiera się w apetyczne groszki i słodkie paski, pozostawiając za sobą delikatny kwiecisty bukiet na tle bieli, koloru mlecznego, koralowego, parmeńskiego fioletu i beżu w złote kropki. „Bielizna damska to moda i jako taką ją traktujemy!”. Kierując się mantrą Chantal Thomass ubraliśmy naszą Józefinę XXI wieku w bluzkę na guziki i koronkowe body. Dekolty Chantal Thomass w stylu imperialnym – ulubione tej marki, zwiewniejsze niż kiedykolwiek falbany, romantyczne kamee i wzory w drobne kropki, podkreślają z nieodpartym urokiem kobiece atuty.

cht
W roli głupiutkiej pannicy, jej tajemnicza czerń kontrastuje z czerwienią szminki, a czarno-biały dwutonowy design ze złotym różem. Odważnie nosi męskie paski kredowe oraz damskie groszki, pokazuje pazurki odziana we wzór w panterkę, a jej ozdobą, jako księżniczki jest kryształ górski. Jej nogi odziane w rajstopy z klinem lub we wzory, jako prawdziwa Paryżanka prezentuje subtelny motyw Wieży Eiffla. Utalentowana uwodzicielka, zwraca uwagę na obowiązkowe elementy marki Chantal Thomass: falbanki u koszuli, kołnierzyk w stylu Piotrusia Pana, kokardki, plisy, biustonosze bandeau ozdobione koronką i unoszące biust, bokserki i lekkie figi typu tanga. Śmiała i prowokująca, nosi niezwykle seksowne tasiemki.

Nadchodzi piękna uwodzicielka, przyciągająca uwagę i roztaczająca wokół siebie pozornie niewinny czar.

Comments

Dodaj komentarz