Każdy, kto posiada konto na Instagramie z pewnością zna Baddie Winkle. Jeśli jednak jesteście na bakier z sieciami społecznościowymi, to nic. Zdjęcia Baddie można zobaczyć prawie wszędzie. Co jest w nich takiego niezwykłego?

Otóż, właściwie dwie rzeczy: Baddie Winkle ma 86 lat i nie widzi problemu z pokazywaniem swojego ciała. Kto myślał, że przed 90. rokiem życia nic już nie pozostało, niech szybko zmieni swoje zdanie. Amerykanka korzystając z różnego rodzaju social media zdradza sekrety swojego codziennego życia – co je, jak się ubiera i w jakich projektach bierze udział. Obok tak charyzmatycznego charakteru nie można przejść obojętnie.

seniorka baddie winkle - dimepiece

To pewnie jest odpowiedzią na pytanie, dlaczego marka Dimepiece zaprosiła Baddie do swojej najnowszej kampanii reklamowej. Na zdjęciach możemy zobaczyć nie tylko kolekcję kostiumów jednoczęściowych na lato 2015 (w których trzeba przyznać, że Baddie wygląda rewelacyjnie), ale również pełne radości i naturalne zdjęcia kobiety, która cieszy się życiem. Brak w nich retuszu sylwetki i wystudiowanych póz, przez co sesja podbija serca ludzi na całym świecie.

seniorka baddie winkle - dimepiece3 seniorka baddie winkle - dimepiece4 seniorka baddie winkle - dimepiece5seniorka baddie winkle - dimepiece2

3 komentarze

  1. To jest zdrowej podejście do mody i reklamy. Ciekawe kiedy świat się na to przestawi…

Dodaj komentarz

FreshMail.pl