KAROLINA 1 

Wiek i wzrost: 30 lat, 163 cm
Rodzaj aktywności: biegam od 4 lat, pokonuję raczej dłuższe dystanse. Obecnie przygotowuję się do swojego trzeciego maratonu i odbywam 3-4 treningi tygodniowo, co przekłada się na 50-70 km tygodniowo.
Warunki testowania biustonosza: bieganie w plenerze, w tym dłuższe wybieganie ok. 25 km
Wymiary anatomiczne: obwód pod biustem 76 cm, obwód w biuście 96 cm
Noszony rozmiar biustonosza codziennego: 75 C–75 D
Noszony rozmiar biustonosza sportowego lub topu: 80 C
Dopasowany rozmiar biustonosza sportowego: 70 DD Panache Sport, model 5021

Panache Sport

Opis produktu:
Biustonosz ma termicznie profilowane, bezszwowe miseczki rozdzielające piersi. Redukcja wstrząsów do 83% na podstawie badań Progressive Sports Technology. Oddychający materiał zewnętrzny pomaga utrzymać suchość i komfort. Fiszbiny otoczone są dodatkowo silikonem i idealnie podtrzymują biust. Szerokie, miękko podszywane ramiączka rozkładają nacisk w trakcie ćwiczeń. Zapięcie biustonosza również podszyte miękkim materiałem. Możliwość spięcia ramiączek na plecach.

panache sport

 

 

 Kolory: bazowe – biały, czarny, szary; sezonowe – koralowy i kobalt.

Dostępne rozmiary: 60 DD–H, 65 D–H, 70 C–H, 75 B–H, 80–85 B–H, 90 D–GG

Cena biustonosza: 199 zł

 

 

 

Opinia testerki:

To mój pierwszy profesjonalnie dopasowany stanik sportowy. Na początku byłam zaskoczona poziomem jego zabudowania, wielkością jak i stopniem stabilności – wydawał mi się za ciasny. Po kilku treningach zorientowałam się, że to właśnie dobre dopasowanie minimalizuje rozciąganie się biustonosza. Przy wcześniej używanym topie, który przesuwał się po ciele, zdarzało mi się przy dłuższych treningach nabawić obtarć aż do krwi. W stosunku do modelu, jakiego używałam wcześniej, posiada więcej niż jedną warstwę materiału i odpowiednio zabezpieczane fiszbiny. Jest więc znaczna różnica w wyglądzie. Jednak dzięki temu, że jest bardziej „rozbudowany” lepiej chroni biust. Pas obwodu jest dobrze dopasowany, stanik się nie przekręca, dobrze przylega do ciała podczas całego treningu. W jednym miejscu – na mostku – miałam początkowo minimalne obtarcie, ale mogło być to spowodowane tym, że biustonosz nie „zdążył” jeszcze dopasować się do mojego ciała. W mojej ocenie ramiączka mogłyby być krótsze. Ich krzyżowe spięcie to dobra funkcja, gdyż (a) pozwala bardziej je skrócić i dobrze zebrać biust, (b) dopasować stanik do podkoszulek typu „bokserka”. Podoba mi się, że nadaje piersiom bardzo ładny kształt. Nie powoduje efektu spłaszczenia biustu. Jego najmocniejszy punkt: dobrze podtrzymuje biust.

1 2 3 4 5 6 7

Comments

  1. Nie ma oczywiscie szans na wieksze rozmiary typu 60-65 J, K.

    • Rozmiarówka brytyjska jest nieco inna, więc warto po prostu przymierzyć i myślę, że na większe biusty na pewno coś się znajdzie :)

  2. to teraz pytanie za 100 punktów – gdzie te staniki można przymierzyć/zakupić (poza Internetem)? :)

  3. Paulina Angelika Reply

    Można jeszcze potraktować jak inwestycję – tak samo jak buty biegowe, na nich też nie powinnyśmy oszczędzać.

  4. Pytanie za 100 pkt: jak zapiąć skośnie te ramiączka na plecach :P

  5. A mnie najbardziej Anita przekonuje…jakoś nie mogę uwierzyć, że fiszbiny w bisutonoszu sportowym byłyby wygodne…

  6. Okej, stanik stanikiem ale szorty…? Cięzko mi uwierzyć w jakiekolwiek działanie usprawniające wysiłek sportowy…

  7. Wiecie co Wam powiem.. że wszystkie topy jakie można kupić w h&m czy w sklepach sportowych (Nike, Adidas) to są do niczego… Może i mają dwie warstwy, które nie przepuszczają potu, ale dopasować do kształtu biustu się nie da. Takie topy to chyba dla modelek lub całkowicie płaskich dziewczyn.

  8. Szkoda, że te staniki nie prezentują się tak samo jak na wszystkich zdjęciach dziewczyn z siłowni.. choć tamte pewnie mają zwykłe topy, które nic nie pomagają kobietom.

  9. Ale jak się podzieli cenę takiego stanika na ilość treningów to wychodzi niewielka dopłata do karnetu na siłownię czy zajęcia taneczne :)

Dodaj komentarz