Słońce świeci, ptaszki ćwierkają a to znak, że wiosna już jest z nami. Widać to nie tylko po zmianie pogody, ale także po nastawieniu ludzi – więcej uśmiechniętych twarzy, głów pełnych marzeń i kreatywności. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych czytelników, zapraszamy do wiosennego konkursu zorganizowanego wspólnie z firmą Kinga, która jest producentem bielizny damskiej.

Zasady są proste i przejrzyste. Trzeba odpowiedzieć na pytanie konkursowe i zostawić zgłoszenie na naszym profilu facebookowym. W tym celu zapraszamy na www.facebook.com/ModnaBielizna – jeśli jeszcze nie „lajkneliście” naszego profilu, teraz jest odpowiedni moment na to. Dodatkowo, trzeba polubić profil firmy Kinga (www.facebook.com/EkskluzywnaBieliznaKinga).
Odpowiedź na pytanie konkursowe należy zostawić pod postem z grafiką konkursową. Może to być w formie pisemnej, graficznej lub audio – wszystko zależy od kreatywności uczestników. Ponadto grafikę konkursową należy udostępnić publicznie na swojej tablicy, aby wieść o konkursie okrążyła cały świat :)

Jest o co walczyć, bo można wygrać DOWOLNY komplet bielizny Kinga. Na zgłoszenia czekamy do 18.04 do godziny 23:59:59. Więcej szczegółów poniżej lub na naszym profilu facebookowym:

grafika konkursu

Comments

  1. No to trzeba zalogować się na fejsa po tak długim czasie nie korzystania z niego… Nie lubię tego :P

  2. A bielizna Sophie Verney też się zalicza do możliwych do wygrania kompletów?

Dodaj komentarz