Marcelina Zawadzka – zdobywczyni tytułu Miss Polonia w roku 2011, a także laureatka konkursu Miss Universe w 2013 roku (zakwalifikowała się do czołowej szesnastki jako pierwsza Polka od 1989 roku). Modelka i dziennikarka TVP. W 2015 roku została ambasadorką marki Dalia.

Dalia_kolekcja jesień-zima 2015

Świadomość swojego ciała i kobiecości to… bycie ze sobą w bliskim kontakcie. To pełna akceptacja nie tylko atutów, jakimi obdarzyła nas natura, ale także mankamentów. Równie istotna jest także harmonia ciała z naszym wnętrzem. Kobiecość to dla mnie także bycie sobą, odwaga w robieniu tego co kochamy. Równie istotne jest polubienie samej siebie.

Najbardziej lubię w sobie… staram się patrzeć na siebie jako na całość. Nie dzielę swojej osoby na uszy, oczy, włosy. To tylko ulotne dodatki do tego, co naprawdę ważne i trwałe, czyli tego,  jacy jesteśmy w środku.

Żeby czuć się pewnie… trzeba polubić siebie, znaleźć i docenić swoje mocne strony. Tym, co pomaga mi budować pewność siebie, są moi bliscy: rodzina i przyjaciele. To dzięki nim jestem tu, gdzie jestem. Chwalą, kiedy na to zasłużę, ale też patrzą krytycznie na moje działania, a ich uwagi zawsze biorę sobie do serca. Na tej podstawie mogę budować jeszcze lepszą siebie. Pewność siebie możemy wyrażać również tym, co na zewnątrz – strojem, wyglądem. Dlatego my, kobiety, uwielbiamy seksowną, dobrze dobraną bieliznę. Sprawia ona, że nawet  w kombinezonie, ubrudzona błotem na rajdzie offroadowym czuję się pewna siebie;)

Moją ulubioną częścią bielizny jest… dobrze dobrany biustonosz. Dlatego z chęcią zgodziłam się prezentować polską markę Dalia – oferuje piękne biustonosze dla kobiet aktywnych, o dużych piersiach. To połączenie wygody, komfortu i wysokiej jakości.

Najgorszą bieliźnianą wpadką było…  na szczęście nie zdarzyła mi się żadna duża wpadka. Od piętnastego roku życia pracowałam jako modelka;  to nauczyło mnie  dostosowywania bielizny do ubrania.

Odpowiednia bielizna sprawia, że… czuję się kobieca i zadbana. Dobrze dobrany biustonosz to nie tylko piękny, ale także zdrowy biust i kręgosłup.

Fasony bielizny, w jakich czuję się najlepiej… mój ulubiony fason to dobrze dobrany, kobiecy, koronkowy biustonosz oraz profesjonalny, sportowy stanik, taki, w którym na każdym treningu czuję się pewnie.

Marki bieliźniane, którym ufam… Dalia, ze względu na dbałość o detale, szeroką rozmiarówkę dla kobiet z dużymi biustami i piękny design.

Bielizna dla kobiet jest jak… nasza niewidzialna zbroja, która mimo iż często zupełnie ukryta, dodaje nam odwagi oraz pewności siebie:)

Idealne desu… koronkowy biustonosz w ciekawym, intensywnym kolorze.

Najtrudniejsze podczas sesji bieliźnianych…  jest otworzyć się przed obiektywem, zaufać fotografowi. Na szczęście do tej pory miałam okazję pracować z fantastycznymi ludźmi, którzy wprowadzali ciepłą atmosferą i pomagali szybko pozbyć się skrępowania.

Konkursy piękności i praca w modelingu nauczyły mnie, że… w takich konkursach najważniejszy w tym wszystkim jest człowiek. Jego osobowość, temperament, energia. Na wyborach Miss Universe najbardziej polubiłam się z dziewczynami z krajów Ameryki Południowej, z Wenezueli – emanowały pozytywną energią i ciepłem, które przyciągały.  I to było w nich najpiękniejsze, a nie ładne twarze i zgrabne ciała.

Dodaj komentarz

FreshMail.pl