Każda kobieta chciałaby, by jej mężczyzna nie mógł oderwać od niej wzroku. Jak to zrobić? Z pomocą przychodzą nam naturalne afrodyzjaki, takie jak imbir, cynamon, czy orzechy. Wiedza na temat afrodyzjaków może pomóc Wam nie tylko uwieść każdego przystojniaka, ale również wygrać wspaniałe nagrody. Inspiracją czerwcowego etapu konkursu jubileuszowego firmy Kinga są właśnie afrodyzjaki. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat.

zdjecie1920x1080 new
W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe.  W czerwcu hasłem konkursowym jest: „Zainspiruj nas… naturalnymi afrodyzjakami”.

Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 lipca. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i zestawem kosmetyków ufundowanych przez firmę Bielenda.

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną: sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce); pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce), kurs nurkowanie, stylizacja fryzjerska, kosmetyki firmy Bielenda, bilety na Kino Kobiet, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy: Helios, Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, Kursnurkowy.pl, Bielenda, kino Helios.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku.

Comments

  1. Mój facet za kurczaka zrobi wszystko, więc… tak, to mój afrodyzjak :D

Dodaj komentarz