Prowadzisz sklep z bielizną? Pracujesz w salonie brafittingowym lub jesteś niezależną brafitterką?

Nasze czasopismo jest dla Ciebie! „Modna Bielizna” to kwartalnik branżowy poświęcony bieliźnie, pończosznictwu, kostiumom kąpielowym, a przede wszystkim prowadzeniu bieliźnianego biznesu. Znajdziesz w nim porady dotyczące prowadzenia firmy, obsługi klientki, brafittingu, a także opinie właścicieli i właścicielek sklepów, hurtowni i firm produkujących bieliznę. Dowiesz się także o najnowszych trendach i poznasz kolekcje najlepszych marek, polskich i zagranicznych. Rozwiniesz firmę i poznasz ludzi z bieliźnianej branży.

Poza tym mamy też misję – integrować wokół siebie branżę bieliźnianą w Polsce. Stając się platformą do wymiany doświadczeń, opinii i informacji chcemy łączyć ze sobą producentów, dystrybutorów oraz salony bieliźniane. Wierzymy, że dzięki współpracy możemy szybciej i lepiej rozwijać się jako branża. Dlatego też poza czasopismem stworzyliśmy imprezę Salon Bielizny, która odbywa się dwa razy do roku w Łodzi. Chcesz wiedzieć więcej o Salonie Bielizny? Wejdź na stronę: www.salon-bielizny.com

 

Jesteś właścicielką lub właścicielem marki z bielizną, kostiumami kąpielowymi lub rajstopami? Reprezentujesz na polskim rynku zagranicznego producenta bielizny?

Skontaktuj się z nami – być może mamy dla Ciebie propozycję współpracy, która spełni Twoje oczekiwania.  Dzięki nam zwiększysz liczbę kontrahentów lub wzmocnisz więź z tymi, którzy już znają Twoje produkty. Poprzez szczegółowe opisy i poradniki po modelach zwiększysz wiedzę swoich odbiorców. A butiki bieliźniane, które wiedzą, co sprzedają robią to po prostu lepiej (i częściej wracają po kolejne zamówienia).

Czy reklama w Modnej Bieliźnie sprzeda mój biustonosz? Tak prosto raczej nie będzie;). Jest mała szansa, że właściciel lub właścicielka sklepu na widok pięknego zdjęcia Twojej bielizny chwyci od razu za telefon i złoży duże zamówienie. Ale stała współpraca z nami pozwoli zbudować świadomość marki wśród sklepów. Poznać jej atuty i dostrzec to, co ją wyróżnia na tle konkurencji bez ,,oddechu przedstawiciela handlowego na karku”. Sprawi, że brafitterka szukając modelu na konkretny typ biustu pomyśli właśnie o Twojej propozycji.

Modna Bielizna to także doskonałe miejsce, aby pochwalić się swoimi dokonaniami albo doniosłym wydarzeniem przed całą branżą. Jeśli chcesz o czymś poinformować polski rynek bielizny, zamieścić ogłoszenie, które trafi do właściwych osób to nasz kwartalnik jest właściwym miejscem dla Ciebie!

Modna Bielizna powstała w 1998 roku i od tego czasu udało nam się dotrzeć z naszym magazynem do większości najważniejszych firm i osób związanych z rynkiem bieliźnianym w Polsce. Nie ma Cię wśród nich? Nic straconego! Wyślij nam wiadomość na adres: ada@modna-bielizna.com , aby otrzymywać każdy kolejny numer.
Nie jesteś zawodowo związana/związany z branżą bieliźnianą, ale chciałbyś otrzymywać nasze czasopismo w wersji papierowej? Przejdź do sekcji PRENUMERATA.