ava

Producent damskiej bielizny AVA Sp. z o.o. to firma z rodzinnymi tradycjami działająca nieprzerwanie od 1998 roku i tworząca łącznie ponad 200 stanowisk pracy. Celem firmy jest nieustanny rozwój, poszerzanie oferty oraz podnoszenie jakości produktów – od kilku lat firma jest laureatem nagrody Gazele Biznesu Województwa Podlaskiego. Ava współpracuje z największymi hurtowniami w kraju oraz poza jego granicami: Wielka Brytania, Niemcy, Rosja, Czechy, Izrael i wiele innych.
Produkty marki AVA są projektowane z myślą o potrzebach klientek. Misją jest zapewnienie jak najwyższego komfortu użytkowniczkom, dlatego też nieustannie poszukiwane są nowe rozwiązania i konstrukcji, które sprawdzane są w gronie testerek.
W ofercie dostępne są biustonosze typu push-up, semi-soft, soft, full–cup, kopa, balkonetka, bardotka, a także biustonosze dla mam karmiących. Wszystkie biustonosze dostępne są w komplecie z figami lub stringami do wyboru. Oprócz tego, w ofercie również są koszulki nocne oraz body. Wszystkie produkty wykonane są z wysokiej jakości, surowców, których pochodzenie potwierdzają pisemne deklaracje dostawców. Wszystkie biustonosze oferowane są w szerokiej gamie rozmiarów, dopasowanej do figury kobiet (obwody 65-105 cm; miseczki A-L).

Dane kontaktowe:
ul. Gen. F.Kleeberga 34A
15-691 Białystok
tel.: +48 85 744 59 83
e-mail: sekretariat@avalingerie.pl
www.avalingerie.pl

 

Dodaj komentarz