sunflairSunflair Beach Fashion to marka, której producentem jest niemiecka firma produkująca wyłącznie  modę plażową, firma Adolf Riedl Gmbh z Bayreuth. Jako wyspecjalizowany producent, który dodatkowo jest właścicielem kilku kolejnych bardzo znaczących marek  mody plażowej, gwarantuje wszystkim swoim odbiorcom doskonałą jakość produktów i bardzo rozbudowane kolekcje sezonowe.
Sunflair to kolekcja mody plażowej zdecydowanie najszybciej rozwijająca się na polskim rynku i trafiająca do coraz szerszej grupy odbiorców. Bardzo obszerne kolekcje składające się co sezon z około 350-ciu modeli dają możliwość zaopatrzenia sklepu w pełną ofertę mody plażowej i oczywiście występują w pełnym zakresie rozmiarowym, gdyż modele są produkowane w rozmiarach miseczek od A – H i obwodach od rozmiaru 36 do nawet 62.
Sunflair to również moda plażowa dla Panów, na którą składa się co sezon kilkadziesiąt modeli, a prezentowana pod swoją własną nazwą SUN MAN,  występująca w pełnym wyborze rozmiarów podobnie, jak kolekcja damska. W ofercie męskiej znaleźć można zarówno tradycyjne kąpielówki jak i bardzo modne obecnie na rynku szorty  kąpielowe i  kąpielówki z nogawką. Fantastyczne kolory i doskonała jakość tkanin użytych do produkcji gwarantują satysfakcję naszych klientów.

Dystrybutor:
Mirexim Distribution
ul. Wojskowa 6/D8
60-792 Poznań
tel.: +48 501 443 316
e-mail: bok@mirexim.pl
www.mirexim.pl

Dodaj komentarz