Anita Active

ANITA SPORT

W ofercie Anita Active jest kilkanaście różnych biustonoszy, które doskonale podtrzymują biust i są wykonane z nowoczesnych, oddychających tkanin. Od lat bestsellerem jest Momentum 5529, który przy bardzo intensywnym wysiłku minimalizuje ruchy biustu i przytrzymuje go blisko ciała, więc piersi nie są narażone na nadmierne wstrząsy. Dodatkowo chroni je wyżej zabudowany dekolt. Miseczki są płasko ukształtowane i mają, wraz z ramiączkami, ograniczoną elastyczność, aby wszelkie ruchy były kontrolowane. W 2011 roku został wyróżniony prestiżową nagrodą Red Dot za innowacyjność i design. Momentum, zgodnie z Anita Sweat Management (unikalne rozwiązanie marki), utrzymuje skórę suchą nawet przy bardzo intensywnym ruchu, dzięki dwóm warstwom materiałów. Miseczki są bezszwowe i wyłożone od wewnątrz miękką tkaniną frotte, która pochłania pot, a od zewnątrz wykonane z tkaniny eyelet, która odprowadza wilgoć na zewnątrz. Część tylna została zrobiona z przewiewnej siateczki. Wszystkie elementy wykończeniowe, m.in. taśmy i połączenia, są bardzo płaskie, aby nie podrażniały biustu podczas treningu. Model dostępny jest w rozmiarach: miseczki A-H, o obwodach 65–105 cm, w kolorach: czarnym, białym i piaskowym.

Nie mniej utytułowany jest DynamiX Star 5537 ze specjalnie zaprojektowaną częścią tylną.  Już jako nowość, w 2014 roku wyróżniony został nagrodą Red Dot Award oraz ISPO Award, natomiast w styczniu 2016 roku zdobył statuetkę Superproduktu Świata Kobiety 2015. Zaprojektowany specjalnie dla firmy Anita ergonomiczny system ramiączek z regulacją z przodu zapewnia łatwe wkładanie i zdejmowanie. Miękko podszyte ramiączka przebiegają na ramionach dalej od szyi niż w innych modelach, zapewniając wyjątkowy komfort. Nowe, owalne haftki mocują ramiączka z przodu. Część tylna w kształcie litery X biegnie aż do części bocznej i zapewnia jeszcze lepsze podtrzymanie. Wykonana z siateczki CoolMax®, bardzo szybko wysycha. Kontrastowe zestawienie kolorów nadaje biustonoszowi dynamiczny wygląd (do wyboru w kolorach turkusowym, czarnym lub intensywnej zieleni – nowość, edycja limitowana). Dostępny jest w rozmiarach: miseczki A-G i obwody 70-90 cm.

Miano najlżejszego biustonosza na świecie, model Air Control 5533 zawdzięcza dwóm warstwom ultralekkiej, przewiewnej siateczki, która zapewnia doskonałą cyrkulację powietrza przy skórze zgodnie z Anita Sweat Management. To biustonosz z grupy mocnego podtrzymania Maximum Support by Anita Active, a bezszwowe miseczki z boczną podporą doskonale trzymają biust i minimalizują jego ruchy aż o 78%. To doskonały wybór na gorące, letnie dni. Dzięki miękkim, ergonomicznym ramiączkom i płaskim wykończeniom trening jest jeszcze przyjemniejszy. Model dostępny jest w rozmiarach: miseczki A-G, obwody 70–95 cm, w kolorach: czarnym, białym i intensywnym różu (edycja limitowana).

1 2 3 4 5 6 7

Dodaj komentarz