Uwielbiasz bawić się modą i bez problemu łączysz różne materiały i kolory? Wypracowałaś swój własny, indywidualny styl? Pasjonujesz się krawiectwem i śledzisz to, co dzieje się na wybiegach? A może od dziecka marzy Ci się po prostu kariera projektanta mody? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałaś „tak”, to ta wiadomość powinna Cię ucieszyć!

Marka bieliźniana Panache, dnia 24 marca 2014 roku, wystartowała z wyjątkowym konkursem, skierowanym do wszystkich, bez wyjątku! Pokaż swoją kreatywną stronę i weź udział w konkursie #styleabra, a zyskasz szansę na stanie się posiadaczem unikatowego, zaprojektowanego przez siebie biustonosza Panache – w Twoim idealnym rozmiarze!

Panache_Stlyeabra_creative 1Panache pink_A PL

Aby wziąć udział w konkursie:
1. Pobierz z albumu zdjęć #styleabra, dostępnego na facebooku firmy So Chic!: https://www.facebook.com/media/set/?set=a.712041608818475.1073741874.106226502733325&type=3 jeden z szablonów biustonoszy*.
2. Polub profil Panache: https://www.facebook.com/pages/Panache-Lingerie/340477374129?fref=ts i profil So Chic!: https://www.facebook.com/sochic.panache
3. Zaprojektuj swój własny biustonosz! Użyj kolorów, materiałów, guzików, kokardek – jednym słowem wszystkiego, czego zechcesz! Im bardziej kreatywnie, tym lepiej.
4. Zrób zdjęcie swojemu projektowi i zamieść je na twitterze Panache: https://twitter.com/@lovepanache albo na stronie facebookowej Panache: https://www.facebook.com/pages/Panache-Lingerie/340477374129 Nie zapomnij otagować swojego zdjęcia hashtagiem z nazwą konkursu: #styleabra Dzięki temu Twój projekt nie zostanie przeoczony.
5. Na adres: marketing@panache-lingerie.com wyślij wiadomość email, w której podasz swój rozmiar biustonosza, adres korespondencyjny, a także do której dołączysz zdjęcie swojego projektu biustonosza – dzięki temu marka Panache będzie posiadała dane kontaktowe do laureata, z którym skontaktuje się w dniu ogłoszenia wyników.
6. Po ogłoszeniu wyników, Panache przystąpi do wyprodukowania biustonosza według zwycięskiego projektu.

Konkurs trwa do dnia 25 kwietnia 2014 roku.
*W konkursie można zgłosić tylko jeden projekt. Regulamin konkursu dostępny na stronie facebookowej marki Panache: http://tiny.pl/q48h1

Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie i życzymy przypływu kreatywności!

Comments

Dodaj komentarz