Kolejne bezcenne trofeum trafia do marki Freya! Jej projektanci zostali docenieni za wspaniałe wzornictwo, wyjątkowe konstrukcje i świetną stylistykę. Dzięki temu Freya w popularnym plebiscycie COOL BRANDS, organizowanym na terenie Wielkiej Brytanii została wyróżniona i doceniona!

DECO-LAGOON-UNDERWIRED-MOULDED-PLUNGE-BRA-4234-THONG-1607-CONSUMER  FLOURISH-BLOSSOM-UNDERWIRED-PADDED-LONGLINE-BRA-1543-BRIEF-1545-CONSUMER

Marka Freya zawsze wróżenia się spośród konkurencji. Jest wyjątkowa, ma swoją niepowtarzalną klasę więc nie było zaskoczeniem, że została nominowana do plebiscytu najlepszych marek COOL BRANDS. Nominacja została ogłoszona przez zespół specjalistów, którzy są doceniani w świecie mody na terenie Wielkiej Brytanii oraz na rynku światowym.

Kolekcja na sezon wiosna-lato 2014 jest pełna elektryzujących kolorów i niepowtarzalnych wzorów. Wyjątkowe wykończenia podkreślają temperament. Właśnie za to marka Freya została wyróżniona!

PATSY-FUCHSIA-UNDERWIRED-PLUNGE-BALCONY-BRA-1221-BRIEF-1225-CONSUMER  DECO-COBALT-UNDERWIRED-MOULDED-PLUNGE-BRA-4234-SHORT-1606-CONSUMER

Ann Marie Manley – szefowa działu marketingowego w jednym z wywiadów powiedziała, że cały zespół projektantów jest bardzo podekscytowany nominacją oraz wyróżnieniem, jakim jest COOL BRANDS dla marki Freya. Sama nominacja marki do grona firm, które cechują: styl, innowacyjność, oryginalność, wiarygodność oraz jakość to fantastyczna wiadomość.

Cieszy nas fakt, że Freya nieustannie się rozwija, że bierze udział w prestiżowych eventach tj. Mobo Awards, że organizuje akcje marketingowe (Freya Deco 365) oraz że wciąż jest o krok przed innymi! Oby tak dalej!

Dodaj komentarz