Zbliżają się Walentynki ♥ czyli święto wszystkich zakochanych. Warto w tym dniu pamiętać o swojej ukochanej i obdarować ją czymś wyjątkowym. Może to być kwiatek lub czekoladki, zdecydowanie jednak najbliższa naszemu ciału jest Bielizna.

Ekskluzywna hiszpańska bielizna TWIN Lingerie posiada w swojej ofercie bardzo wiele fasonów w rozbudowywanej cały czas rozmiarówce 60-95/A-H, tak aby każda kobieta mogła znaleźć coś specjalnie dla siebie, coś wygodnego i zarazem efektownego.

rodzaje1

Trafionym pomysłem na prezent w dniu Świętego Walentego będą komplety bielizny, jak na przykład stanik lub gorset zestawiony ze stringami, figami lub szortami do wyboru. Większość kompletów można także połączyć z pasami do pończoch lub seksownymi stringoszortami.

BST2321T

Szczególną popularnością cieszy się w okresie Walentynek bielizna w kolorze czerwieni, symbolizująca miłość i gorące uczucie. Również w tym kolorze TWIN Lingerie oferuje modele od majteczek aż po koszulki.

twin

Dl a Panów nie znających dokładnych rozmiarów biustonoszy swoich ukochanych polecamy zmysłowe koszulki na ramiączkach lub piżamki z lekkich przewiewnych tkanin ozdobione pięknymi koronkami.

Dodaj komentarz