Elżbieta Romanowska – aktorka telewizyjna i teatralna. Serca widzów podbiła jako Jola w serialu „Ranczo”. Kobieta energetyczna i pełna ciepła. Ambasadorka marek Panache dystrybuowanych na rynku polskim przez firmę So Chic.

wywiad  zgwiazdą - e.romanowska

Być kobietą… jest fajnie!

Najbardziej pociągająca część ciała kobiety to… myślę, że warto zapytać jakiegoś mężczyznę o zdanie. Choć z pewnością każdy ma swoje odmienne upodobania.

Seksapil jest… w każdej z nas. Trzeba tylko w  to uwierzyć.

Jako posiadaczka większego biustu dbam… o dobrze dopasowaną bieliznę, by czuć się pewnie i komfortowo.

Duży biust to atut/przeszkoda… zarówno atut, jak i czasami przeszkoda.

Odpowiednia bielizna sprawia…, że czuję się pewniej i bardziej kobieco. Taka też powinna być funkcja każdej rzeczy, którą na siebie wkładamy.

Moją wpadką bieliźnianą było… na szczęscie nie miewam takich.

Ulubionym elementem bieliźnianego desu jest… dobrze dobrany biustonosz.

Fasony biustonoszy, jakie najchętniej wybieram… dzięki bogatej ofercie marek Panache nie muszę się ograniczać do jednego fasonu. Dobrze mieć w swojej szufladzie kilka różnych modeli – niewiadomo nigdy co może się przydać.

Do pracy na planie stawiam jednak na bieliznę… zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym stawiam na Panache. Zawsze spełniają moje wymagania i czuję się w nich dobrze.

Moje triki na dobre samopoczucie to… spotkanie z przyjaciółmi lub wizyta u fryzjera :-)

Idealna bielizna to… Panache.

Ulubiona marka Panache… (śmiech) wszystkie.

Braffiting to dla mnie… podstawa dobrego samopoczucia.

Gdybym mogła zrewolucjonizować świat bielizny… na szczęście nie muszę, firma So Chic, dystrybutor bielizny Panache, robi to za mnie.

Dodaj komentarz