Wiosna zbliża się wielkimi krokami, dlatego też kolejny etap konkursu jubileuszowego firmy Kinga zainspirowany jest najpiękniejszym krajem wczesną wiosną – Japonią. Kinga działa na Polskim rynku już od 20 lat.

 zdjeciepost 3

W każdym miesiącu fanki firmy Kinga mogą wykazać się kreatywnością tworząc prace graficzne, plastyczne lub fotograficzne w odpowiedzi na zadanie konkursowe. Drugie hasło konkursowe to: „Zainspiruj nas krajem kwitnącej wiśni”. Uczestnicy konkursu mogą zgłaszać swoje prace do 13 marca. Wybrane zostaną dwie najlepsze prace, które zostaną nagrodzone kompletem bielizny i zaproszeniem o wartości 100 PLN na kolację w jednej z restauracji Koku Sushi.

Pod koniec roku laureaci zawalczą o nagrodę główną:

– sesję zdjęciową, warsztaty sushi, biżuterię, bieliznę i wyroby pończosznicze (I miejsce);

– pobyt w SPA, warsztaty muzyczne z Ewą Szlachcic bieliznę i wyroby pończosznicze (II miejsce),

– nurkowanie INTRO, stylizację fryzjerską, bieliznę i wyroby pończosznicze (III miejsce).

Partnerami konkursu są firmy:Antolos, SPA Zdrojówka, Gabriella, Meg&MJ Crystalss, Ewa Szlachcic, studio b., Koku Sushi, kursnurkowy.pl.

By wziąć udział w konkursie należy umieścić swoją pracę w komentarzu pod notatką konkursową na oficjalnym profilu firmy Kinga na Facebooku: https://www.facebook.com/notes/kinga-lingerie-de-femme/zainspiruj-nas-krajem-kwitn%C4%85cej-wi%C5%9Bni/10152211136209701?id=81153375801

Comments

  1. Podoba mi się idea konkursu, ale jednak poczekam do kolejnego etapu, może będzie coś bardziej odpowiadającego moim zainteresowaniom.

Dodaj komentarz