Witamy pod dachem najwspanialszego z namiotów, Chantal Thomass przeobraziła się w gospodynię areny i poprowadzi nas do Magicznego cyrku. Podniesiono kurtynę! Oto linoskoczki, akrobatki i zmysłowe poskramiaczki zwierząt, uwiecznione na zdjęciach Ellen von Unwerth. Artystki założyły kraciaste gipury, bieliznę w błyszczące gwiazdy i barwne konfetti, a teraz nie można oderwać od nich wzroku! Brawurowa parada w kolorach czerni, bieli, fioletu i słodkiego różu przemaszeruje wokoło, gotowa olśnić publiczność i wzbudzić niekończące się okrzyki zachwytu.

bd_indomptable-2mod_rvb

Nagle obok klatki lwów rozlega się trzask bicza. Mężczyźni i dzikie bestie stanęli na baczność przed swoimi paniami, spowitymi w ozdobne koronkowe wstążki. Wzór zdjęty z lamparta i żyrafy… Roześmiane tygrysice pokazują pazury. Uwodzenie to bez wątpienia ulubiona zabawa tych nieokiełznanych piękności.

bd_virevoltante-encensmoi_rvb

Nieustraszone akrobatki i zarazem tancerki wirują na arenie. Z każdym krokiem zostawiają za sobą ślad magii, stopniowo odziewając się w wieczorowe zestawy o przekładanych kołnierzach i ukazując niesamowite minimalistyczne body ze stringami…

bd_voltigeuse_rvb

Drodzy widzowie! W tym sezonie nie będziecie już potrzebowac trapezu, by świat waszych zmysłów stanął na głowie!

Dodaj komentarz