Piękny komplet bielizny to prawdziwy skarb. Ten nasz klejnot często bywa wykonany z najdelikatniejszych tkanin, takich jak satyna, jedwab czy koronka. Może mieć dużo zdobień, marszczeń, kokardek, subtelnych diamencików i cyrkonii. „Życie” biustonosza, o który dbamy, wynosi średnio 6 miesięcy. Dlatego tak ważna jest szczególna pielęgnacja.

Zalecamy, aby nie nosić tej samej bielizny dwa dni z rzędu, odpowiednia przerwa pomoże tkaninie odzyskać jej pierwotny kształt. Pamiętajmy, aby bieliznę prać bardzo często, gdyż pot, dezodoranty, balsamy i perfumy po głębokim wniknięciu w strukturę materiału mogą w niej pozostać na zawsze i będą szpecić bieliznę nieestetycznymi odbarwieniami i plamami. Warto także wyprać desu przed pierwszym włożeniem, zarówno z powodów higienicznych, jak i dlatego żeby pozbyć się ewentualnych chemicznych pozostałości po produkcji.

Metka – skarbnica wiedzy
Najważniejsze informacje o produkcie można znaleźć zawsze na metce. Jeśli zamierzasz ją wyciąć, zapoznaj się z treścią i dobrze zapamiętaj. Znajdziesz tam informację, z jakiego materiału bielizna została wykonana oraz w jaki sposób należy ją prać i utrzymywać w należytym stanie. A oto kod niektórych ważnych symboli:

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Comments

  1. Fajnie, że opisaliście te wszystkie znaczki (wreszcie wiem o co chodzi), ale dlaczego każdy na innej stronie? Ciężko się to ogląda.

  2. Wszystko rozumiem, ale komu chce się prać ręcznie biustonosze???

Dodaj komentarz