JAKA BIELIZNA NA DZIEŃ KOBIET?

By on Marzec 6, 2015

8. marca zbliża się wielkimi krokami. Goździki i rajstopy to ciągle dobry pomysł, jednak coraz częściej pojawiają się głosy, że kobiety pragną dostawać również bieliznę! Już nie tylko w święta czy na Walentynki. Dzień Kobiet to kolejny pretekst by obdarować kobietę (lub kupić sobie samej) wyjątkową bieliznę. Poniżej, krótki przegląd bielizny zdradzającej, czego mogą pragnąć kobiety.

KUSZĄCO

Każda z pań chce czuć się tego dnia wyjątkowo, dlatego kuszącą bieliznę znajdziemy w ofercie każdego producenta. Koronki, subtelne kroje i delikatne kolory to coś, co każda z nas lubi najbardziej.

 

SEKSOWNIE

Bardziej odważne kobiety z pewnością zadowoli frywolna bielizna, która odsłania nieco więcej. Ma ona celu przede wszystkim pobudzić zmysły i odkryć w sobie femme fatale. Pas do pończoch jest elementem charakterystycznym i… pożądanym.

 

WYGODNIE

Ta opcja jest idealna dla tych kobiet, które cenią sobie wygodę i ten dzień wolą spędzić na nicnierobieniu w domowych pieleszach. Urocze piżamy i halki to strzał w 10.

 

A dla tych, którzy jednak są tradycjonalistami, zarówno w dawaniu jak i otrzymywaniu prezentów – kilka propozycji pończoszniczych :)

2 Comments

  1. john

    07/03/2015 at 12:06

    Nie wyobrażam sobie kupować czegoś z cyklu „wygodnie”… Jak dziewczyna chce to niech kupi sobie sama.

  2. kornelia

    07/03/2015 at 07:04

    Pomysł z kupnem bielizny dla samej siebie jest bardzo dobry, tylko pytanie… gdzie mogę kupić interesujące mnie komplety? Przecież nie pójdę do pierwszego lepszego sklepu… Każdy sklep ma inny asortyment.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *